Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sokat megélt Anyukák! Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat megélt Anyukák! Ti falaznátok a fiatoknak, ha tudnátok, hogy csalja a barátnőjét?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
nem lenne szép dolog, de belemennék
2015. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Üssetek agyon, vagy dobjatok rám követ, de nekem ez most sok volt...
2015. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nem.

Elvárnám tőle, hogy legyen annyi gerince, vallja be, hogy hibázott, merjen a barátnője elé állni és véget vetni a kapcsolatnak.

2015. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, valami nem teljesen tiszta..

TINI párkapcsolatoknál keresel ANYUKÁT?! /O.o\

2015. jún. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Én édesanyám konkrétan JAVASOLTA, hogy nem muszáj ennyire monogámnak lenni... Hát köszi, azthiszem azt majd én eldöntöm :)


Szerintem ha valaki megcsalja a barátnőjét, az a minimum hogy bevallja. De szerintem ez undorító dolog... Megértem ha esetleg valakit megkedvel, de akkor az addigit zárja le szépen, nem ám csak úgy sunyiban félrekacsintgatunk... Ha meg azzal akar lenni akivel van hát ne foglalkozzon mással.

2015. jún. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám el a lánynak magamtól, de hazudni nem hazudnék ezért...
2015. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Hallgatni arany.

De a fiamnak elmondanám a véleményemet erről (apaként).

2015. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Nagyak válasza:
Pontozzatok le bátran a francba, hol érdekel, de - bár a most leírtak után nyilván senki nem fogja elhinni, de soha nem csaltam meg senkit - behányok attól, mennyi farizeus erkölcscsősz van itt! Menjetek már a fenébe! Egyrészt inkább kínos helyzetbe hozod a saját gyerekedet egy számodra vadidegen előtt?! Másrészt mi a baj azzal, hogy valaki nem egyetlen emberrel szexel csak?...
2015. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Egyet meg kell jegyezni.Ha egy kapcsolat nem megy, be kell fejezni és akkor lehet új kapcsolatot kezdeni. Ez így tisztességes, nem beszélve a tiszta lelkiismeretről, persze van, akinek ilyen nincs. Senki nem örülne fordított helyzetben, ha a párja anyukája falazna. Persze anyukáknak is el kell gondolkodni, mi lett volna, ha az anyós falaz?

Megjegyzem, egocentrikus illetővel nem is szabad kezdeni, mert önmagán kívül aztán semmi nem érdekli. Hogy mit érezhet a másik, arról meg fogalma nincs!

2015. jún. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem 15 éves a fiam , szerintem nincs abban semmi rossz, hogy egyszerre több lánnyal is flörtöl. sokszor nem is tudom kiről, beszél nem tudom nyomon követni, de falazok neki elvégre a fiam, bármit megtennék érte.
2015. jún. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!