Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudjam meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam meg, hogy milyen pasik tetszenek nekik, hogy érjem el, hogy érdeklődjön irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban aki nagyon bejön tudom, hogymég nem volt barátja és sosem volt még szerelmes, mert élsportoló és nem nagyon volt ideje ilyenekre szerintem.. olyan falyta tipus aki elérhetetlennek tűnik, mert az 500+ likeos hülyegyerek se jön be neki + szeret beszólni másoknak, például fekete hajam van és aztmondja rám, hogy ijesztő vagyok meg stb... miközben jónéhány lány pedig aztmondja rám, hogy helyes vagyok. Egyszerűen tanácstalan vagyok és nemtudom, mit kezdhetnék az ilyen tipusú lányokkal.

2015. nov. 4. 21:20
 1/5 anonim válasza:

Falyta?

Az oké, előbb tanulj meg írni, aztán csajozz.

2015. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy probalkoznod kene nala. Ha tenyleg olyan jo csaj, akkor ha szeretne pasit, mar reg lenne neki.
2015. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a lányokat szereti...
2015. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
küldj felé olyan jeleket amik azt mutatják h tetszel neki (sose hajtsd le a fejed vagy ne nézz másfelé mikor beszélgettek , elmentek egymás mellett)álld a tekintetét és ha hasonló jeleket küld már magától fog menni a dolog . de ne feledd mivel te vegy a fiú/ férfi neked kell kezdeményezned és esetleg ha már ott tart a kapcsolat megkérdezni h járto-e?
2016. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4/4 az első mondatban: olyan jelekt amik azt mutatják h neked tetszik ő
2016. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!