Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ismerek egy fiút. Vagyis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy fiút. Vagyis túlzás h ismerem inkább csak sokat látom, szinte mindennap, meg haverok által összekeveredtünk néhányszor. Nagyon szeretném ha tetszenék neki. Mit csináljak? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Buliba is szoktam látni meg reggel a vonaton mikor megyünk suliba. Két évvel idősebb nálam. Igazából jobban kitűnik a többiek közül, mert sok programban részt vesz, meg elég helyes is szóval a lányoknál sem utolsó. Mindig a középpontban van és szeretik a többiek is mert nagyon jó fej. Én is eléggé megkedveltem. Viszont sosem tudtam eddig úgy beszélni vele, mert mindig történik valami valakivel ha bulizunk és én mindig segítek. De mondták már szüleim is h néha foglalkozzak magammal is meg ismerkedjek ha elmegyek itthonról. Lehet igazuk van...

Na mindegy a lényeg h most már szeretném ha észrevenne mert eddig mindig csak más árnyékában látott. Volt h sokat nézett...meg tesómmal is jóba van és akkor is kedves volt velem. Jó lehet h ez még semminek számít, de kezdetnek nem rossz. Én nem akarok kezdeményezni beszélgetést mert félek h beégek, meg lehet nem is érdeklem egyáltalán. Volt h más fiúval is beszélgettem, de valamiért ő érdekel a legjobban. És elszeretném érni h ő is így érezzen. Mit gondoltok? Hülyeség lenne foglalkozni vele? Vagy próbálkozzak? De mivel? Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 29. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Menyj oda hozzá egyik reggel a vonaton. Utána minden kiderül... :)
2015. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
rakd ki amid van, és talán észrevesz.
2015. szept. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lenne csak reggel mindig a haverjaival van a vonaton. Úgy meg nem igazán mennék oda. Szerintem fordítva ő se tenne így.
2015. szept. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!