Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdekes dolgok történnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgok történnek, valaki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, a suli egyik legmenőbb fiúja. 'Állítólag' mi utáljuk egymást, de én mindig segítek neki, háziban, stb. Egyszer egy buliban le akart smárolni, fogdosta a fenekem...Többször mondta, hogy 'jó csaj' vagyok, de azt is mondta már, hogy álmában se. Egyszer jóba vagyunk, máskor nem. Na és a lényeg. Kiírta fb-re,hogy like és 10/?. És 69-et adott rám. Gondoltam arra,hogy hülyeségből, de azért annnyira rossz csaj nem vagyok(többi fiú mindig mondja,hogy 'Hu, de meg ba*nálak, stb.)

Jelenthet valamit az a 69?



2015. nov. 8. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD XDDDD ez jó volt. Kapsz egy kekszet
2015. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha valaki szerelmes beléd azt nem így fejezi ki. Biztos szép vagy, de tuti nem szerelmes. Meg abból leszűrve, hogy mások azt mondják, hogy hú, de megb@$znának... Hát én erre nem lennék büszke. Hidd el édesem én sem vagyok csúnya. Sőt! De eddig ilyet nekem nem mondtak meg nem is fogdostak, mivel van méltóságom.
2015. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelmű :D
2015. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1 menetre jo vagy neki
2015. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy alkalmas a dolog, szerelem tuti nincs itt. Kezdhettek a 69-es pózzal.


(Amúgy mikor ilyet mondanak neked, hogy "Hú de megba...nálak, akkor te erre mit mondasz, vagy hogy reagálsz? Csak kíváncsiságból :D)

2015. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te sem vagy kevésbé primitív, mint ők :)
2015. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor azt momdják, adok nekik egy pofont. Általában.
2015. nov. 8. 11:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Dugasra kellesz neki, semmi masra.
2015. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
66%

Jajj kislàny.Olyan buta kis liba vagy. Mikor màr többen ìrtàk,hogy megalàzò a duma,h "jajj de megb..àlak", ara írod, h felpofozod őket. A kérdésben még azzal büszkélkedtél. Dehogy pofozod fel. Vigyorogsz rajts mint rohadt tök...

Normàlis lànynak ilyet nem is mondanak. Erre büszke lehetsz. Ennyit nem tudsz leszűrni magadtòl,ehhez idegen emberek segitsége kell? Ennek csak a lukad kell. (bàr azon kívül nem nagyon van màsod)

2015. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Bocs.* arra*
2015. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!