Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdekes dolgok történnek!...

Érdekes dolgok történnek! Tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: december hónapban nem jött meg a menstruációm, és januárban sem. Január elején a tesztem negatív lett, de azóta sincs semmi jele, hogy meg akarna jönni. Sőt, két napja reggel hányingerem van, és pár napja naponta többször is szédelgek. Szerintetek merjem beleélni magam? Tesztet csak jövő hét végén tudok venni, ha addig nem jön meg. Már van egy kislányom, de vele az elején pozitívat mutatott a teszt, mondjuk az egy drágább teszt volt, ez meg csak 520 ft-os, 25-ös érzékenységű. Lehet, hogy ezért volt negatív? Igazából nem mostanra terveztünk a második babát, de ha jönne nagyon örülnénk neki. A kislányom Clostylbegyt után fogant meg, igaz csak az első adagot szedtem be, és puff, jött is a gólya:D Bocsánat, hogy ilyen bő lére eresztettem, de most nincs senki akivel megbeszélhetném. Tanácsok, tapasztalatok, támogatás, vagy egy kis bíztatás:) Minden jöhet:) Annak ellenére, hogy nem terveztük mostanra, picit csalódott lennék, ha nem baba lenne a dologban.
2012. jan. 15. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez gyanus.Ha decemberben nemvolt meg miért nem mentél dokihoz?Csak mert nekem ha nemjon meg már rohanok is hozzá.A tunetek szerint lehet terhesség de más is.Nagyon szorítok hogy jo legyen:)
2012. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok a lányommal, a férjem messze dolgozik, ezért csak tesztet vettem, de mivel negatív lett, gondoltam, majd megjön, de azóta sincs semmi. Volt már, hogy kimaradt egy hónap, de akkor nem volt sem szédülés, sem hányinger. Egyébként semmi nincs az életemben, ami veszélyeztetné a babát, úgy értem, ha terhes lennék, akkor sem élnék máshogy. A jövő hét végén jön a következő teszt:)
2012. jan. 15. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyen, ahogy szeretnéd, drukkolok!
2012. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit sokallom a kimaradást, de remélhetőleg baba van a dologban! Ha viszon nem, menj el orvoshoz! Sok sikert, szurkolok, és írd meg mi lett!
2012. jan. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
drukk neked!de te már a 60. nap körül vagy ha 2 mensid is kimaradt!!és a teszt még mindig negatív??nekem ez fura...de szúrkolok neked.
2012. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha mélyen magamba nézek, nem hiszem hogy terhes vagyok, tekintve az előzményeket, de a szívem egy darabja még reménykedik benne, akkor is ha nem terveztük még. Sajnos az 5 év alatt rengeteget csalódtam, így már nem is élem bele magam, csak már jó lenne tudni, és nem reménykedni tovább (már a mostani esetre értem). Ha nem sikerül, próbálom nem tragédiaként felfogni, mert van egy gyönyörű kislányom, csak az anyai szív az egy külön világ:) Ha baba van a dologban, nagyon boldog leszek, ha nem, akkor majd lesz később:)
2012. jan. 15. 17:52
 7/10 A kérdező kommentje:
A második még nem maradt ki, 20. körül lenne aktuális:)
2012. jan. 15. 17:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos erdemben nem tudok hozzaszolni de kivanom,hogy ugy legyen ahogy szeretned :)

Nekem is van mar gyerekem egy 2,5 eves kisfiu es most probalkozunk a masodikkal. Nekem 22.-en van a nemvart.

:)

2012. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is szorítok neked, majd megírom mi volt az eredmény, már csak 5nap.
2012. jan. 16. 16:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szorítást, bátorítást, sajnos ma este egyértelműen megjött. Kicsit elszomorodtam, bár ha a lányomra nézek, megvigasztalódok:)
2012. jan. 17. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!