Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen mar?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen mar?!

Figyelt kérdés
Megismertem egy lanyt 1 hétig dumaltunk utanna kiderult hogy az osztalytarsa az en exem oké utanna meg dumaltunk parszor és kesobb kiderult! Oké elhivatm egy talira es azt mondta hogy buliba megy egy fiuval! Erre azt irtam hogy akkor szakitsuk meg a kapcsolatunkat mert én komolyabban gondoltam a kapcsolatunkat.. erre irta hogy mar 1 honapja beszelnek es hogy azt hitte hogy csak baratok vagyunk az lett a vege hogy baratok lettunk.. azota mar 3 napon keresztul dumaltunk persze mindig volt tema és nagyon jokat beszeltunk.. Hogy kerdezzek ra hogy osszejottek e vagy most mi van mert ha baratsagunkba is fog kerulni en sajna tobbet erzek es nem birom mar ezt..FIGYELJETEK eletem nojet talaltam meg es lehet elveszítem! Ha nem jottek ossze akkor meg nem a bartája ha nem a barátja akkor van eselyem meg! Valaki segítsen mit írjak neki! teljes letargiába voltam mult heten is hogy nelkulem megy buliba én így nem bírok elni tovabb................. Ne írjatok azt legyszives hogy felejtsem el meg a társai mert azok az emberek gondolom meg nem eltek at ilyet azert irkalnak ehez hasonlo szovegeket..............
2015. nov. 8. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Turelem. Probalj nagyon jo bqrat lenni es ne csak a netvilagban. Hatha egyszercsak rajon te tobb is lehetsz. Ha nyomulsz, turelmetlenkedsz eselyed sincs. Ha turelmes vagy van eselyed, de nem feltetlenul lesz a te csajod akkor se.

Ha a felsiker vagy nem siker nem tetszik, es nem tudsz turelmes lenni, akkor gyorsan felejtsd el.

2015. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!