Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok 16-17 év körül vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 16-17 év körül vélemény, ti mit csinálnátok a lány helyében?

Figyelt kérdés

Szóval 17 éves vagyok, és az van, hogy kavargattam egy lánnyal és kezdtünk egymásba szeretni, aztán nagyon csúnyán összevesztünk egy értelmetlen dolgon(felhoztam csak szimpla témának egy lányt, hogy miért utálja, aki az én volt osztálytársam, és jóban vagyok vele, erre átkattant neki és elkezdett velem flegmázni, én meg elküldtem a francba, hogy a semmin felbaszódik és nekiáll velem flegmázni), de lelkiismeret furdalásom van, és el akarok tőle köszönni úgy, hogy szép emlék maradjon meg rólam benne... A csaj már teljesen hidegen hagy hozzáteszem... Azt akarom csinálni, hogy veszek egy szál vörös rózsát, kérek hozzá ilyen műanyag dobozt, és beleteszek egy levelet a következő szöveggel: Ez nem bocsánatkérő levél, ne bízd el magad. (Mondtam neki, hogy soha senkitől nem kérek bocsánatot.) Te voltál az, akit igazából akartam... Rájöttem, hogy neked én nem kellettem, vagy csak simán nem illünk össze, túl büszkék vagyunk mind a ketten... Már nem lesz köztünk semmi, de szeretem, ha az emberekben egy szép emlék marad meg az együtt töltött időnkről. Hozzáteszem, hogy tényleg nem hazudtam egyszer sem... (Azt hiszi, hogy hazudtam neki abban, hogy csak ő kellett nekem.) Kínos lesz, ha legközelebb találkozunk ilyen nyálas szöveg után, de remélem szép emlékként maradok meg benned. Az egyetlen dolog, amit sajnálok, hogy a fogadásunk nyereményét sosem kérted... (Fogadtam vele, vesztettem és az volt a nyereménye, hogy bármit kérhet tőlem.) -becenevem-

Szóval lányok vélemény, ti mit csinálnátok a helyében, és megmaradnék a szívetekben legalább egy kis időre?



2015. nov. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha hidegen hagy nem mind1 neked?
2015. nov. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hidegen hagyna akkor nem írnál ilyet. Amúgy fogalmam sincs mit csinálnék attól függ milyen volt előtte az együtt töltött idő a vita stb. Amúgy alapból nehéz magam beleélni, mert ilyen helyzetben sose kerülnék:'D 18l
2015. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lány hidegen hagy. Az érdekel, hogy emlékezzen rám, legalább egy ideig. Szeretek nyomot hagyni az emberekben. Hogy milyenek voltak köztünk a dolgok? A barátnői azt mondták, hogy soha életében nem volt annyira boldog, mint velem, és lehetett rajta látni, hogy tényleg szeretett, meg én is őt.
2015. nov. 9. 00:11
 4/6 A kérdező kommentje:
A vitáról annyit, hogy nem volt komoly vita, nem kiabáltunk egymással se semmi, csak miután 30 percet flegmázott velem, felidegesített aztán megmondtam neki, hogy "ha a flegma p*csát fogod itt játszani, akkor szia további szép napot" és elsétáltam... A "flegma p*csa" miatt van lelkiismeret furdalásom.
2015. nov. 9. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
nyomot akarsz hagyni... ha igy akarsz nyomot hagyni akkor szerintem inkabb hagyd is csak rontanal a helyzeten. ha ennyin osszevesztek akkor nem volt annyira Romeo es Julia romantika koztetek az tuti. ha nekem csinalna ezt egy srac akkor rohognek mert ez rohadt nyomulos es ciki szerintem. ha ennyire 'hidegen hagy' akkor szerintem o mar tovabb lepett es hogyha te ezt csinalod neki akkor az cask azt mutatja h te meg nem leptel tovabb.. en a helyedben hanyagolnam az egeszet nem kell itt dramazni rozsaval meg minden.
2015. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok 16l
2015. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!