Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A magasság számít a fiúknal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság számít a fiúknal?

Figyelt kérdés

Par centivel vagyok magasabb lany létemre 2 ev korkulonbseg van koztunk a srac javara. Teljesen jol elbeszélgetünk élőben es közösségi oldalon is egyarant. 180cm vagyok korulbelul o kicsivel kisebb.

15L



2015. nov. 9. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát én nem járnék nálam magasabb lánnyal... gondlj bele, mivan ha magassarkút akarsz felvenni...? Meg úgy egyébként, ha sétáltok az utcán vagy bárhol, neked meglenne az a 'biztonság' érzés? Azért az főleg abból ered ha egy nálad magasabb termetesebb személy oldalán tudhatod magad, nem?

De persze ez csak az én vélményem, Te vagy akár Ő is gondolhatjátok ezt másképp :)

2015. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez altalaban csak a lanyokat szokta zavarni, mert szerintuk hulyen nez ki. Hogy miert, azt csak ok tudjak.


Ffi csak orul neki ha talal egy szep magas lanyt szep hosszu labakkal... :)

2015. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen magas, ennek ellenére már nekem is volt olyan barátom, aki egy-két centivel kisebb volt nálam. Nem zavart egyikünket sem. Neki direkt tetszett, hogy magas vagyok. Engem meg nem érdekelt különösebben a magasság. Egyrészt nem volt feltűnő, mert csak néhány centiről volt szó, másrészt szerettem és nem a magassággal voltam elfoglalva :)
2015. nov. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a válaszokat!.. Es meg varom a tapasztalatokat es velemenyeket :)

Az elso egyben előző baratom 5-6 centivel volt kisebb es vele majdnem ket évig teljesen jol meg voltunk nem zavarta sem ot sem engem.. Inkabb a környezetünket de nem igazan vettuk figyelembe. A mostani srac aki tetszik 2-3 centivel alacsonyabb.

2015. nov. 9. 12:28
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb fiúnál de férfinél számít a magasság, mármint akkor ha náluk magasabb nőről van szó.

Te most 15 éves vagy, nagyon valószínű, hogy 18 éves korodig még fogsz nőni pár centit, persze a 15 éves srácok is fognak nőni.


A számítást úgy értsd, hogy van olyan fiú vagy férfi aki kizártnak tartja, hogy náluk magasabb lánnyal vagy nővel kezdjenek ki miíg mások pont a magas lányok izgatják fel őket a legjobban.


Szerintem ne csinálj ebből magadban problémát mert csak gátlásokat fog szülni benned, egyre ügyelj, hogy magasságodtól függetlenül te ne kezdeményezz hanem várd meg amíg egy srác kezdeményez, akkor biztos lehetsz benne, hogy a magasságod már nem akadály, plusz, ha te kezdeményezel akkor kifogod a szelet a srác vitorlájából, tálcán kínálod fel magadat és ezzel megfosztod mindkettőtöket az udvarlás, hódítás romantikájától.

2015. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

ja, és valami fontosat elfelejtettem neked mondani:


Magas lányok hajlamosak görnyedten járni és ülni, hogy minnél kevésbé tűnjenek ki az "átlagból", ez egy rendkívűl káros dolog a lány számára, a személyiségének a fejlődésére, önbecsülésére, és saját értékrendjének a kialakítására.


Ha te egy magas lány vagy, akkor ne szégyenkezz emiatt egy pillanatig sem, járj és ülj egyenes háttal és nézz nyíltan az emberek szemébe.


A magasságnak nem csak hátrányai hanem előnyei is lehetnek pl. egy helyes magas srác már messziről kiszúrhat téged egy buliban vagy egy tömött diszkóban míg az alacsony lányok bájainak a "hatósugara" csak néhány méter ugyanabban a közegben. :)

2015. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Semmii válasza:
42%
180 centi vagy? örülök ha 170 centi feletti lánnyal találkozok xd
2015. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Semmii válasza:
45%
nem véletlenül csak a magas lányokból lesz top modell vagy szépségkirálynő, alacsony lányok mehetnek a levesbe a magasakkal szembe
2015. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hat mehetnek a levesbe.. De eleg hátrány a magas lanyoknal hogy kifogás egy alacsonyabb fiúnal hogy magasabb nála.. Engem nem zavar ha alacsonyabb egyaltalan.
2015. nov. 14. 20:03
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ez számít...nekem legalábbis nem.Bár igaz,hogy a kb.160-162 cm-mel ez nekem nem igazán nagy probléma,de téged lehet,hogy zavar..szerintem ne zavarjon :) Nem ettől függ,hogy szeretsz-e valakit vagy sem ;) Most mondtad,hogy volt egy barátod,akivel sokáig együtt voltál és még alacsonyabb is volt a mostani fiúnál..akkor meg mi a kérdés?Tény,hogyha magasabb a fiú nálad,akkor az ad egy biztonságérzetet,de nem biztos,hogy mindenkinél fontos ez...szóval nyugi,nem gond,főleg ha csak 1-2 cm-ről van szó ;) :)
2015. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!