Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mi miert konyveltek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi miert konyveltek el h pici vagyok de nem Es miert zavar ennyire hogy nem vagyok az?

Figyelt kérdés

14 eves vagyok 162-3 cm regen en voltam a legkisebb de sokkal es a fiu aki tetszik nyiltan kozolte h a pici lanyok jonnek be neki mondta h en maggasaguak olyan 160

Az a bajom h nemtudjak de mar kb a 3. Legnagyobb vagyok a tornasorba de meg mindig a vegen allok es idegesit h kisebbek ezert osszehuzom magam

Nemtudom mer utaltam amikor kicsi voltam de most megjobban gyulolom azt aki kisebb nalam


Mit csinaljak keelek segitsetek bele fogok dilizni ebbe

Valaszoloknak zold pacsi


#magasság #szerelem #segítség



2015. nov. 7. 10:05
 1/5 anonim válasza:
whatthefuck
2015. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

azert zavar, mert aki tetszik neked az a pici lanyokat szereti.


de mivel megnottel, valoszinuleg o is megnott, igy szerintem huzd ki magad es fogadd el. ha gornyedve vagy pici, az nagyon visszataszito tud lenni. sokkal-sokkal csinosabb, ha magas vagy es szep egyenes hattal jarkalsz

2015. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a pozitiv kommenteket mellesleg most se vagyok igazan nagy kb 164 csak az osztályban szoktam osszehuzni magam a tobbiek miatt

Kuzdok a hulyeseggemel

Koszonom 2es valaszolo segitettel

2015. nov. 8. 10:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez tipikus kamasz-panasz. A kamaszok nagyon elégedetlenek magukkal, semmi nem jó nekik úgy, ahogy van. Majd kinövöd. Próbálj mással foglalkozni, fejlesszed magad minden téren, észbélileg is, testileg is, akkor majd az értékeid miatt fognak becsülni, és nem érdekel senki, hogy mekkora vagy.
2015. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolso
2015. nov. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!