Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (a kérdés kissé költői)

Figyelt kérdés

van egy fiú akibe nagyon belehabarodtam.. de a szószoros értelmében.. beszélgettem vele párszor, rendes srác (velem vaéahogy különösen.. namindegy) és egyik alkalommal elmondta,hogy másba szerelmes és,hogy sokan tudják ezt meg stb.. és az a lány is (jóba vagyok vele) és mondta,hogy a a fiú osztálytársai ismondták meg,hogy sopkan nézi a lány a fiút.. de azt nem értem,hogyha ebbe a lányba szerelmes akkor:

1miért néz engem állandóan (mintha keresné a szemkontaktust)

2: miért kedves velem különösképpen (amúgy meg annyira nem jellemzi ez a "lovagias" viselkedés..)

3: miért nylt meg nekem? miért mondott el olyat amit másnak nem? (ennél a pontnál alig ismert még és mégis..)


Van értelme bármit is csinálnom még a fiúért (értem ezt mégjobban megismerni) vagy az amit leírtam nem jelent semmmit és hagynom kéne és megpróbálni elfelejteni mert ebből nem lesz semmi?


(amúgy az elfelejtés nem fog menni mert hát na.. eléggé beleszerettem szóóval:D...)


a válaszokat előre köszönöm:)



2015. nov. 9. 17:15
 1/3 anonim válasza:
En is voltam már így, de sztem jobban jársz ha hagyod és magasrol lesz@rod
2015. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Én azt tanácsolom, hogy várj még a konkrét "elhatározással". Lehet, hogy még maga a fiú sem tudja,hogy mit/kit válasszon. Valószínű tényleg kedvel, de még ő sem tudja, hogy baráti szemmel, vagy másképpen nézzen-e rád. Mindenek előtt a jó viszony és a kedvesség maradjon meg kettőtök között, a többi később biztos kiderül.
2015. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:))
2015. nov. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!