Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Össze jönnél egy 17 éves lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnél egy 17 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok, eddig mindig nálam idősebb barátnőim voltak...

és már egy jó ideje tetszek egy 17 éves lánynak, amúgy ő is bejön nekem, de nem sok az a korkülömbség ?



2015. nov. 11. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
még kb belefér
2015. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nemrég olvastam itt gyk-n, hogy egy 27 éves srác egy 17 éves lánnyal boldog párkapcsolatban él..;D Szerintem teljesen okés, az egyetlen dolog ami számít egy párkapcsolatban, hogy mindketten boldogok legyetek benne..;D Mást nem kell itt figyelembe venni:)
2015. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Bezony.
2015. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is meg siman belefer.
2015. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2015. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
A korkülönbség nem, de viszont a mentalitás lehet a gond majd idővel. Tudod ő még tini...
2015. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy ez a tetszek egy 17 éves lánynak honnan jött? Mondta neked vagy mi?
2015. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!