Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te össze jönnél egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te össze jönnél egy olyan lánnyal, aki úgy öltözik mint egy bohóc? Mit tegyek? Gáz megjelenni vele akárhol!

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki érdeklődik irántam, de úgy öltözik mint egy bohóc!

Terep színű top, kék cicanadrag, és bokáig erő cipő!

Meg télen valamilyen puli kutya ,szerű kabát, gumi csizma, meg csöves sapka.

És többen is mondták, hogy ez hogy öltözködik, meg gáz, tróger a csaj stb.


Külsőre nem csúnya, de a ruhái tényleg nevetségesen röhejes! Bár r nem vagyok stylist, de ciki vele mutatkozni!

Mintha bele túrna a szekrénybe, és azt venné fel ami a kezébe került, nadrág, majd bele túr a toppok közé, majd cipő...


Mit tegyek? Mentálisan rendben van a csaj, de hogy öltözködni nem tud, az valószínű!

Ruha teszi az embert? Vagy mem s ruha teszi az embert?


Ti. Mit tennétek? Szólnátok neki, hogy nem így kell öltözködni? Végül is nem az én dolgom nem? Ha ő neki jó így...

18 éves a lány!

19f



2014. jún. 19. 20:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne öltözködés alapján ítélj meg másokat
2014. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van stilusa egyeniseg meg mindig jobb mint egy atlag ember
2014. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
mit értesz a bohóc öltözködés alatt? de amúgy ne izélj az öltözködése miatt
2014. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Most komolyan az a sok tucat csaj jobb? Megyek a villamoson...bakker minden 20-25 éves csaj kottára ugyanúgy néz ki...mint valami isten verte horrorfilmben...
2014. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a ruhája alapján ítélkezel, akkor jobban is jár, ha nem jössz össze vele.
2014. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte ,de mondd meg neki ha nem változtat te akkor is vele maradsz! :)
2014. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem vicces lehet a kinézete... Nekem lehet tetszene is.
2014. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem kell ugyan olyannak lennie, de hogy néz már ki terep top meg a kék cicanadrág?

Mint egy vicc, de nem tudom, hogy viccele vagy nem!

2014. jún. 19. 20:16
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Las man standingnak igaza van. Mintha sorozatgyártanék az ilyen pi.sákat. És aztán mondják, hogy nekik milyen komoly egyéniségük van. :D Egyéniség, még a kistáska is ugyanúgy lóg a kezükön, tiszta szánalom. Szerintem pont ezek a különcködős öltözkködések a legjobbak, izgalmas szokott lenni az ilyen lányok személyisége. Legalábbis, akiket én ismerek különcködős csajokat ( répa alakú fülbevaló, meg raszta hajra ráhúzott,átfúrt dobókocka) azok, nagy formák. :D
2014. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Gyémántlány ***** válasza:
"A stílus maga az ember"
2014. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!