Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy oldjam ezt meg? (sürgős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam ezt meg? (sürgős tanácsra volna szükségem)

Figyelt kérdés

A volt barátommal egy hónapja szakítottunk. Nem tudom elfelejteni. Nem mutathatom ki se itthon se barátaim előtt mennyire fáj.Elég komoly volt a kapcsolat, szerettük egymást nagyon. A szüleim ellenezték a kapcsolatot de abban se támogatóak,hogy elhagytam. Nem tudom magam egészségesen túltenni az egészen. Ez odáig jutott,hogy már fizikailag is tüneteket (fejfájás, rosszullét) produkálok, és már egy ideje nem tudok normálisan aludni se. Ha felvenném a fiúval újra a kapcsolatot a szüleim megint nem engednének sehová és nem bíznának bennem.

Szerintetek mit kéne tennem? (kérlek ne kináljátok opciónak h hívjam fel a srácot)



2015. nov. 11. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Pedig keresd fel és sz*rd le a szūlők véleményét, vagy tedd túl magad valahogy rajta. Te döntesz
2015. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nehogymár beleszóljanak a szüleid a szerelmi életebe...
2015. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Te hagytad el, szóval biztos volt vmi oka annak, hogy otthagytad, és ezt csak te tudhatod. Tedd fel magadnak a kérdést: Tényleg ő kell, vagy csak hiányzik, hogy legyen valakid? Ahhoz, hogy túltedd magad rajta idő kell. Velem is történt ilyesmi. Kb 3-4 hónapig tartott mire feldolgoztam. Próbálj meg beszélni róla valakivel. Mindegy kivel, csak beszélj róla. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, és járj el szórakozni, ismerkedj. Nekem anno ez segített. Ha viszont rájöttél, hogy mégis túl sokat jelent neked a srác és a kapcsolatotok ahhoz, hogy elfelejtsd, akkor igenis hívd fel! Sok sikert! :)
2015. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tiniky válasza:
Ne félj kimutatni érzéseidet. Ha úgy gondolod, hogy amiért ott hagytad az felborít mindent,és megbocsáthatatlan akkor lépj túl rajta, de ha ez nem sikerül akkor ezt beszéld meg vele vagy az egyik haveroddal. Hidd el segítő hatással bír. ;D
2015. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!