Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tanácsra lenne szükségem! Valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem! Valaki?

Figyelt kérdés

Fiatal, 15 éves, leszbikus lány vagyok. Igen, biztos vagyok benne, és én már elfogadtam magam. Nem mondanám magamat kapcsolat függőnek, de általában úgy érzem, hogy szükségem volna valakire aki szeret, ahoz hogy igazán boldog lehessek.

Magyarország déli részén lakom, és eddig akárkivel beszélgettem, valahol északon lakott.

Viszonylag fiatal is vagyok még, erre felé "szórakozóhelyek" sincsenek, úgyhogy teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom, hol ismerkedhetnék.

Szerintetek?



2015. jún. 29. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
inkább sehol
2015. jún. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szivárványosoknál próbálkozhatsz
2015. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy Tinder nevű 'társkereső',nem tudom, ismered-e, de azok alapján, amiket leírtál, úgy tűnik, neked való:)

(A közeledben lévő embereket mutatja)

Most így ez ugrott be, de ha már próbáltad, szólj,és hátha eszembe jut valami más is :)

2015. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam, nem igazán jött be.

De rendes tőled, hogy próbáltál segíteni:)

2015. jún. 29. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
szüleid tudják már? Szegény, nagyon rossz lehet :/
2015. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem olyan a kapcsolatunk. Igazából nem rossz ez, én..Egyáltalán nem bánom, hogy ilyen vagyok.

Csak attól félek, hogy egyedül maradok.

2015. jún. 29. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!