Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen? (többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? (többi lent)

Figyelt kérdés

A harci helyzet az, hogy borzalmasan gátlásos vagyok, és nagyon nehezen tudok társaságokban feloldódni.

Mostanában egyre többször tetszem meg fiúknak, és legtöbbször elrontom azzal, hogy túl visszahúzódó vagyok és a fiú azt hiszi, hogy nekem nem jön be.

A másik meg az, ha össze is jön randi vagy ilyesmi, ha bárki meg akar csókolni rögtön elhúzom a fejem, és nem engedem mert félek.

Lehet esetleg valamit tenni ez ellen? Vagy tök gáz vagyok és totál menthetetlen...?

15/L



2015. nov. 12. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Vegyél fel egy ilyet.

2015. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hát rá kéne jönni szerintem, hogy pontosan mitől félsz, mikor elkapod a fejed. Magától a csóktól, vagy attól, hogy elkezd kialakulni egyfajta kötődés, vagy bármi mástól? Lehet, hogy ugyan vágysz valakire,de még nem vagy kész egy kapcsolatra. Vagy sokan bántottak már meg, és félsz, hogy újra megtörténik veled, ezért inkább bele sem vágsz egy kapcsolatba, hogy ne sérülj?
2015. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!