Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellen, hogy ne legyek szégyenlős, szótlan egy olyan fiúnál, aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Nagyszájú vagyok, sokat nevetek, mindig én vagyok az, aki bárkihez, legyen fiú vagy lány oda megy beszélgetni, de ha olyan fiúról van szó, aki tetszik, sosem erek oda menni, félek, szégyenlős vagyok, azon gondolkodom, hogy vajon mit gondol rólam. Barátaim mind mondják, hogy ha tetszik valaki, akkor menjek oda hozzá, és kezdjek el vele beszélgetni, de ez nem olyan könnyű. Ti mit gondoltok? Mit kéne tennem ez ellen?

2015. aug. 14. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Gondolj arra hogy ugyan olyan ember mint bárki más, csak optikailag egy szebb képet mutat valamiért és ezt hitesd is el magaddal hogy ő nem felsőbbrendű, ráadásul te vagy a lány örüljön hogy oda mész hozzá.
2015. aug. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!