Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik lányosztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AquaCity kérdése:

Tetszik az egyik lányosztálytársam és nem tudom, hogy közöljem-e vele vagy ne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kilencedikes vagyok, szóval most váltottam iskolát, osztályt. Van egy lány az osztályban, akivel elég sokat beszélünk egymással és nem tudom, hogy tudassam vagy ne tudassam vele, hogy tetszik nekem, mert sokat hallottam már, hogy "ha nem jön össze akkor még 4 évig nézhetitek egymást", szóval meg van ennek is a rizokója, de én nem hiszem, hogy a lány is csak egy barátot lát bennem, mivel sokszor félrehív beszélgetni meg már találkozhattunk is sukin kívül.... Viszont egyszer azt mondta, hogy osztálytárssal soha sem jönne össze. Lehetnék én kivétel ezalól a megállapítás alól van hagytam a francba az egészet?

2015. nov. 13. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

hát szerintem attol függ h ezt mikor mondta, ha nemrég, miota joba vagytok, meg sok idöttöltötök együtt, akkor nem biztos h jo lenne ezzel elöhozakodni neki, bár akkor is legalább tiszába lesz vele, ha eddig nem lett volna, és akkor lehet h egy kicsit kellemetle lesz egy ideig, de ha tényleg nagyon jobavagytok akkor tullépitek a dologot

ha régebben mondta és miota igy "összenöttetek" nem hangoztatta akkor meg mindenképp érdemes megprobálni

2015. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a meleg bátyjának tekint téged bro.. nemakarlak lelombozni, de ha beléd lenne esve nem lenne képes ilyen nyíltan viselkedni, higyj nekem mert 3 húgom van és folyamat panaszkodnak hogy jaj így meg úgy nem mernek odamenni a srácokhoz aki tetszik nekik, nem az hogy hagyd a píbe hanem legyél vele normális mint eddig ,aztán közben nézegess más csajok után is, tuti akad majd valaki
2015. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy hagyom... Csakbaz lenne a gáz, ha kiderülne, hogy ő is többet akar, mint barátkozni.
2015. nov. 13. 15:49
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy azt, hogy osztálytárssal soha nem jönne össze szeptember közepefele mondta.

A másik pedig, hogy szerintem jellemtől függ, hogy nyíltan beszél-e vagy nem...

2015. nov. 13. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!