Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogy a lánnyal, aki nekem tetszik, nagyon jóban vagyunk, viszont valaki más tetszik neki?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj, teljesen egyszerű. Gondold végig: tudsz bármit tenni? Nem. Idegesítsen ez téged? Ne. Tehát van értelme? Nincs. Ennyi. Mindenki olyan gyenge, hogy hihetetlen. Ez csak egy érzés!! Felejtsd el. Ha nem működik, akkor ne foglalkozz vele!
2015. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mindennap suli végén megöleljük egymást köszönés gyanánt, és ilyenkor egyre jobban beleszeretek. :/
2015. nov. 14. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen :/ majd elmúlik. Nekem 1 évbe telt, mre lemondtam valakiről. De már egyáltalán nem érdekel. Próbálj meg más lányt keresni. Úgy lehet legjobban elfelejteni az előzőt, ha jön egy új. Próbálj nem rá gondolni, ismételd magadnak, hogy nem kell neked, nem kell neked, aztán végül elhiszed, utána már érzed is h nem kell neked :) Erre amúgy nincs recept. Egyszer csak kiszeretsz belőle és puff.
2015. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen és nem tudsz mit csinálni míg minden nap látod és megölel hány éves vagy?
2015. nov. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A Tengerész ***** válasza:
Nehezen, de lehet, hogy muszáj lesz. De nem feltétlenül. Mindenesetre próbáld hanyagolni, keress mást aminek többféle eredménye is lehet. Lehet hogy ezzel felkelted az érdeklődését, de lehet, hogy rájössz más mégiscsak jobban tetszik neked. Aztán lehet mindkettő. Szóval tudjad a téma sokkal bonyolultabb mint"egy kérdés- egy válasz". Erről szól a világirodalom fele.
2015. nov. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha annyira jóban vagytok, talán még az is belefér, hogy erről őszintén beszélj vele. Még azt is el tudom képzelni (volt már rá példa), hogy a csaj elunta várni, hogy megtedd végre az első lépést. Még akár poénból is rákérdezhetsz, vagy egyszerűen csak tudomására hozhatod, hogy alkalomadtán nem csak barátként számíthat(na) rád... Sok bajod nem lehet belőle...
2015. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!