Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek ez mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez mennyire jönne be?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit csak látásból ismerek, de viszont egy koliban lakunk. Arra gondoltam, hogy írnék neki egy verset, és belecsempészném a táskájába/kabátjába. (Csak egy ilyen ismerkedős versre gondoltam, hogy habár a nevét sem tudom, de nagyon megtetszett és volna-e kedve ismerkedni) Majd másnap odamennék hozzá. Nektek ez mennyire jön be? 19 éves vagyok, a lány is 18-19 éves.

2015. nov. 15. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Neeee verset! Kezd elcsépelt Lenni meg a legtöbb nagyon nyálas, inkább valamilyen vicces romantikus levelet, vagy feladványt.

18L

2015. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen feladványra gondoltál például? :)
2015. nov. 15. 01:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen térképes kincs keresés ahol a végállomás mondjuk egy cukrászda meg te egy szál vörös rózsával :)
2015. nov. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Vers helyett inkább menj oda hozzá és mutatkozz be és beszelgessetek

szerintem a vers túl nyálas és nem venné komolyan

18L

2015. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Áh, kizárt dolog hogy elinduljon egy ismeretlen fiúhoz. Én se tenném ha lány lennék...


#4 És ha nem vers, hanem valami viccesebb lazább írás lenne? Vagy semmi más nem jöhet szóba, mint hogy egyből úgymond támadjam le?

2015. nov. 15. 13:15
 6/9 anonim válasza:

#4-es vagyok

a vicces szöveg már jobb

de miért tartózkodsz a személyes beszélgetéstol? Szerintem ez nem lerohanas

2015. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem megér egy próbát!

De előtte mutasd meg valakinek aki lektorálni fog, nehogy leégesd magad valami béna verssel! :-)

A romantika fontos! A Te ötleted, vitelezd ki!

2015. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tartózkodom, de azért ez valamivel csak egyedibb úgymond. Egy lehetőségem van, szóval majd kiötlök valami frappánsat, de ha sehogy se jó, akkor marad a letámadás.

Áh.. Sok mindenhez nem értek, de a csajozáshoz pláne nem...

2015. nov. 15. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos! :)

Talán igazuk van a korábbi válaszolóknak, inkább egy vicces levelet írj, az egyszerűbb is, meg talán nem is furcsállná annyira. :)

Kérdésedre válaszolva, nekem nagyon bejönne, és nagyon örülnék neki, az, hogy annak a lánynak bejön-e, az meg csak rajta múlik. Minden esetre, ha ez bejön, akkor sokáig fogjátok még emlegetni. ;)

2015. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!