Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17 éves lányok, Ha ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányok, Ha ti tetszenétek egy fiúnak és nem veszitek észre, és egyszer csak azzal jönne hozzátok, hogy tetszel neki és csak szeretne jobban megismerni és beszélgetni veled, hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Már néhány napja próbálok beszélgetésbe keveredni egy lánnyal aki tetszik nekem, de a lehető legrövidebben válaszol a kérdésemre és semmi érdeklődést nem mutat ki irántam! Gondolom nem vagyok az esete, de ennek ellenére elmondtam neki hogy tetszik nekem, és csak szerettem volna jobban megismerni! Ti hogyan reagálnátok erre?
2015. nov. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nem jon be a srác, akkor nem tudom, mert lehet lefagynék/hebegnék-habognék össze vissza, mert megbantani mégse akarnám

szerintem egyenlore csak azt mond el neki, hogy szimpatikus, ne támadd le rögtön azzal, hogy tetszik neked és majd ugyis meglátod, hogy hogyan fogadja :)


sok sikert :)

2015. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy a magyar nyelv az ilyen: csinos=tetszik, szimpatikus=tetszik, jól néz ki=tetszik, olyan szépen mosolyog=tetszik, valahogy más, mint a többi=tetszik, szerelmes vagyok=tetszik. És ezt mindenki tudja. Ezért nem lehet finomat mondani, mert úgyis levágja azonnal a helyzetet. Tehát, csak nyíltan: tetszel! Ennyi. :)
2015. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1#

Megbántani nem bír, mert nem vagyok az a sértődékeny típus! Ha nem jövök be neki ez van! bejövök valaki másnak majd :D


2#

Igazából szerbiába élek és a lány szerb, szóval szerbül mondtam neki, de attól még kb ugyan az az értelme :D



És ha lenne barátot akkor hogy reagálná rá? Attól még beszélgethetünk, nem? :D

2015. nov. 6. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus a srác lehet dumáknek vele, de az elején leszogeznem, hogy csak beszélgetek vele, mivel van barátom :)
2015. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!