Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Ha osszekulcsoljatok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha osszekulcsoljatok a kezeteket egy lánnyal akkor azt jelenti hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Igazabol csak nagyon jo barátok vagyunk,ritkan szokott puszit kerni es sok idot toltunk egyymas társaságában.viszont a valamelyik nap felvonulás volt a suliban es egyszer odajött mellem de nem szolt semmit csak sétált mellettem.es mondtam neki hogy fázik a kezem ess hogy bele tehetem e a zsebébe? Megengedte es egy ideig egymas mellett volt a kezünk de ugy elegge kenyelmeetlen volt ezert osszekulcsoltuk :) Szerintetek ez jelenthet valamit? (igen mmar kiírtam egy hasonlo kerdest de keves valasz jott ra es erdekene a véleményetek :) )
2015. nov. 15. 20:52
 1/5 A kérdező kommentje:
A kabatzsebeben volt a kezünk tehat nem ilyen nadragzseb vagy hasonlo :D
2015. nov. 15. 20:54
 2/5 Tozser Alex ***** válasza:
Kitudja..szerintem bejossz neki..de lehet h csak jo barat..Ne kerdezz ra szerintem mert sokmindent elronthat, var mig valami biztos jelet ad
2015. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat lehet egy jelzes igen, de ez meg keves, ha mellette kedveskedik, mosolyog folyton, szemedbe nez es kozben mosolyog akkor tuti bejossz neki, de ha csak fogta a kezed es nincs mas jelzes akkor nembiztos
2015. nov. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem is van legjobb fiubaratom, de en csak ugy nem fogdosom a kezet soha. Ha en valaki kezet megfogom az bejon nekem ;)

Szoval szerintem csaj lehet nyitna feled, de meg o sem biztos a dolgaban , mert lehet nem akarja elrontani baratsagotokat

2015. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már lehet több, mint barátság :)
2015. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!