Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki hogy bejön nekem, hogyan érjem el, hogy neki is tetszek?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön, de élsportoló és mindig panaszkodik, hogy nincs szabad ideje sosem, és ez az ok miatt is nagyon hezitálok és nem tudom, hogy szakítana-e rám időt? Sosem volt még barátja, de elég jól néz ki és azt se tudom, hogy egyáltalán tetszem neki, általában a lányok azt mondják, hogy helyes vagyok meg stb, de ő meg még azt is mondta rám, hogy ijesztő vagyok meg folyton gúnyosan sérteget. Olyan elérhetetlennek tűnik és nem tudom, hogy mit csináljak.

16F 16L



2015. nov. 3. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyet mondott rád hadjad az egészet. Ha sérteget nincs értelme.

Ha meg így is annyira akarod közeledj hozzá, írj rá, hívdd el csak így megy

2015. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet h igy akarja leplezni az érzéseit a testi jeleit figyeld azok tudat alatt jönnek
2015. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!