Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ötlet? Vagy mit gondoltok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet? Vagy mit gondoltok? Miért van ez a hívásnál?

Figyelt kérdés

Vn egy fiú(nagyon szerelmes vagyok belé éveleje óta bár ezt nem tudja) de ő elvileg másba szerelmes.. október eleje óta sokszpr ráírtam és dumáltunk és kedves volt meg minden.. csak akkor még nem voltunk annyira barátok.. de én jóba vagyok azzal akibe szerelmes(nagyon jó barátnőm) na és.. köbö egy hete nagyon sokat kezdtümk el beszélni a fiúval (egyhuzamban 5-6óra) és már rendesen kommunikálunk és mindketten megbízunk a másikban.. emellett bármennyire is fáj a jót akarom nekik ezért lökösgettem őket egymás felé,hogx lépjenek mert szeretném ha boldogok lennének:) úhxhogy most irogatnak (aucs) de valami feltűnt..

Az egy dolog hogy a fiú magátol ír nekem meg keres meg érdeklődik.. emellett miközben az órás beszélgetésünkben vagyunk nagyon sokat röhögümk meg viccelődünk.. és akkor egyszer csak ír az a lány és elkomolyodik és alig szólal meg.. ez mitől lehet?? Van erre valami magyarázat??? (Arra hogx miért csinálja ezt)

A választ előre köszi:)


(Amúgy jóideig azthittem tetszem neki mert sokat bámult és különösképp kedves volt..de elvileg nem,hisz másba szerelmes)



2015. nov. 15. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Várj, ezt még értelmeznem kell...

Vagyis: a srác a barátnődbe szerelmes, sokat beszélgettek. Te a bnőd és a srácot össze akarod hozni.

A srác túl kedves, a bnőd pedig furán viselkedik.

Jól értelmeztem?

Én is így voltam tavaly. Azt mondta a bnőm, hogy tetszem a srácnak. Aztán kiderült, hogy a bnőm tetszik neki. Én össze akartam őket hozni. Nyáron összejöttek. Nagyon fájt. Szeptemberben szakítottak. És októberbeb tetszett a srác, de jött a szünet+még egy hét és azóta nem beszéltünk.

Szóval. Valószínűleg a bnőd féltékeny.

2015. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ :D

Nempont igazából:).. a barátnőmet nem nagyon érdekli,hogy beszélek-e a fiúval vagy sem..

Hanem.. amikor az a lány mimcs femt nevet,hülyül elvan velem..(a fiú)

De amint ír neki a barátnőm ő(azaz a fiú) elkomolyodik és alig szól 2szót.. olyan hideg lesz vagy fene tudja..

2015. nov. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!