Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Biztos, hogy meg fog csalni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy meg fog csalni, ugye? Fiúk, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátom egy orosz srác (egy nyelviskolában ismerkedtünk meg) oroszországban is él, szóval "csak" pár száz km van közöttünk. A srác rengeteg csajjal volt már, de nem járt velük csak megfektette őket és kész. De rengeteggel.

Tudom, hogy szeret és különleges vagyok neki. A mi kapcsolatunk tényleg nagyon más, és ez nem csak az a nyálas duma, meg az az érzés amit mindenki érez ilyenkor, de attól félek, nem bírja ki szex nélkül. Mert ő még is csak fiúból van, én pedig több ezer km messze.

A téli szünetben fogunkk találkozni, de mi akkor sem fogunk szexelni. Mondtam neki, hogy nyugodtan lefeküdhet más lánnyal, ha csak szexről van szó, de ő hallani sem akart erről, még veszekedtünk is emiatt, szóval nem hoztam fel többet a témát.

Viszont egyszerűen nem hiszem el, hogy most miattam fog böjtölni. Szerintetek miért nem megy bele abba amit felajánlottam, hogy lehet más csajjal is?

Engem komolyan nem zavarna, de tudni akarok róla.

Szerintetek tuti meg fog csalni? Fiúk ti mit gondoltok?

Ja és a srác két évvel idősebb nálam ( én 15, ő 17)



2015. okt. 2. 03:24
1 2
 1/19 anonim válasza:

Hát ha nekem barátnőm lenne biztos nem feküdnék le másik lánnyal.

Egyszerűen undorodok még a gondolattól is.

2015. okt. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátnőm felajánlaná a lehetőséget, hogy azzal és akkor fekszem le mással, amikor akarok, kénytelen lennék NEM barátnőmnek tekinteni!

Ilyet csak az tesz, aki fenntartja magának ugyanazt a jogot, amit a másiknak felajánl.

2015. okt. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed, hogy a barátnője vagy??:D
2015. okt. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
81%
Naiv liba!
2015. okt. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "kapcsolatot" azért még gondold át, mert nagy pofára esés lesz belőle...
2015. okt. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is volt annyi csajjal, csak dicsekedni akart.

Ha annyi csajt megfektetett volna csak a szex miatt, de egyik sem volt a barátnője, akkor veled sem járna szex nélkül.

2015. okt. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mert az ő kapcsolatuk különleges :D
2015. okt. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
még olvasni is borzalmas.nem,nem fog megcsalni,mert ahhoz a barátnőjének kéne tekintenie téged.de biztos lehetsz benne,hogy nem tekint annak és nem vagy különleges.jaa,de bocs,tényleg különleges vagy.különlegesen naiv
2015. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ajánlatot teszel neki, akkor valószínűleg nem is szereted. És ha TE mondtad neki, hogy lefeküdhet más lányokkal, akkor miért sírsz itt, hogy meg fog e csalni?

-.-"

2015. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de tulajdonképpen te adtál rá engedélyt neki, hogy megcsaljon. Ezután ne csodálkozz!
2015. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!