Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam annak a fiúnak, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam annak a fiúnak, aki tetszik, hogy mit érzek iránta. Azt mondta hogy neki más tetszik. De ha nem lenne a másik lány biztos velem lenne. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szerintetek harcoljak vagy adjam fel.A kotunkhoz kepest mindketten nagyon gyerekesek vagyunk.Neki még nem volt barátnője se.

Elég sok közös van bennünk.

Most össze vagyok zavarodva.Akkor érez irántam valamit vagy sem

?:/

Annyira szeretem...

15/L



2015. nov. 15. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerződj le a sátánnal és ő neked adja a fiút egy életre :P
2015. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hahahah Supernatural feelingem van~


Esetleg komoly vàlaszt kaphatok?...

2015. nov. 15. 22:30
 3/6 Kkicsii ***** válasza:
100%

Óó,ha tudnád hány sokkal fontosabb pasi lesz még az életedben:-)) Ha mindenki azután futott volna, akibe tiniként beleszeretett, már kihalt volna az emberiség.

Fel a fejjel kicsilány, akivel együtt kell lenned, azzal együtt is leszel.:-)

2015. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Most őszinte leszek.

A srácnak te nem kellesz, amit mondott azt azért mondta, mert nem akart megbántani, lelkedbe gázolni.

Amit mondott egy tipikus sablon szöveg. Ugyanolyan mint a lányoknál a "maradjunk barátok" vagy " most szakítottam, egyenlőre senki nem érdekel" vagy a fiúk másik sablon szövege az, hogy "sokkal jobbat érdemelsz nálam"


Az igazság az, hogy másik lányba szerelmes vagy tetszik neki, te legfeljebb csak egy haver vagy olyan barát vagy akivel jól el lehet lenni, ahogy a másik 5 X.Y -nal is..

Inkább keress olyan fiút aki értékel téged.

2015. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Most, hogy a tudtára adtad, gondolom, elgondolkozik a dolgon, és az önbizalmát is növelted vele... Szerintem ne fuss utána, de mindenképp adj olyan jeleket neki, amire felfigyel. Ezek csak apró gesztusok, de semmiképpen ne érezze, hogy tetszik neked, mutasd, hogy túl vagy rajta, úgy keltsd fel az érdeklődését, hogy küzdhessen érted. sok sikert!
2015. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Felejtsd el :( ha nincs ló jó a szamár is :/ találd meg azt aki csak téged akar csakis téged és nem csak egy B terv vagy neki ... Bízz bennem tapasztalatból mondom ;) 18/L
2015. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!