Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitcsináljak ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovácsiza02 kérdése:

Mitcsináljak ha egy fiú tetszik nekem de én neki nem mivel neki egy másik lány tetszik?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 7.osztályos és azthiszem szerelmes.Sokszor szoktam rá nézni és ö is vissza rám.De neki ha jól tudom egy másik lány tetszik.A legtöbb ilyen kérdesre azt a választ látom hogy "Felejtsd el találj egy másikat".Igen de ez nem egyszerü dolog.Meg ha elmondanám neki mindenki megtudná és akkor mindenki engem piszkálna.Mit tegyek?
2015. szept. 5. 12:36
 1/7 anonim válasza:
Sokan mondjak, hogy ez még korai a te korosztalyodnak. Ezt el ne hidd. Biztos vagy benne hogy mar tetszik a fiúnak?
2015. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Kérd meg apádat, hogy fenyegesse meg
2015. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha te nem tetszel neki, akkor hiába bámulod akkor sem fogsz tetszeni neki.

Lépj túl rajta, majd jönni fog egy olyan fiú akivel tetszeni fogtok egymással.

2015. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen teljessen biztos vagyok benne hogy tetszik...tudom hogy korai...de azòta mióta tetszik nekem nem tudok koncentrálni semmire a tanulásra se 😩 mit csináljak??
2015. szept. 5. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én 5 éve vagyok szerelmes egy fiuba, most 18 vagyok, és mostanáig szeretem. Tudom, h a srác utál engem, mert haveromnak mindig mondja, h emgem mennyire nem bír stb. A nővére jó barátnőm, és ő is mondja mindig, h próbáljam meg elfelejteni, de hiába utál a srác, akkor is szeretem. Úgyhogy javaslom, h minél hamarabb próbáld magad túltenni rajta, mert csak szenvedni fogsz, mint én!
2015. szept. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én ugyanigy voltam csak hogy rábeszéltek a barátnőim hogy mondjam el neki megis irtam neki és aztán végül nem kaptam egyértelmú választ hanem csak beszélgettünk akkor voltam 13 éves és 7.-be jártam és ő akkor még ugyanoda járt 8.-ba egy hétig piszkáltak vele ahaverjai utána abba hagyták aztén folyton láttam a faccen hogy milyen kányokkal lóg féltékeny voltam...rá egy évre mikor a ballagása után megkérdezte hogy nincs e kedvem beülni egy cukrászdába én igent ivel mivel még mindig belé voltam esve és hát nme bántam mert utána rá egy hétre elkezdtünk jár és most vagyok 15 és egyre hobbna alakul kapcsoltanuk pl:holnap náluk alszom elöször tehát szerintem ne add fel!!!! Mert én is probáltam elfelejteni őt de nme sikerült akárhogy is akartam....remélem összejöttök
2015. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dettó. Én 6.kos vagyok es tetszik egy fiu,de neki a legjobb barátnőm tetszik aki miattam nem jár vele.
2016. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!