Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác de nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác de nem merek hozzászolni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

egy suliba járunk egy bussza van mikor melléülök de nem merek hozzá szolni pedig elsőlátásra szerelem volt. elmondtam a tanárjának is sajnos xd csak mert joba vagyok vele csak hogy ő elmondta és mostmár mindenki tudja a suliba és nagyon cikinek érzem hogy én meg ilyen beszari vagyok . 17 lány ( kérlek ne nézzetek le ) mindig ez van ha szerelmes leszek abbol nem lesz semmi mert hozzá se merek szolni a fiúhoz.

hogy probáljak vele beszélgetést kezdeményezni?



2015. nov. 18. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem szólsz hozzá, akkor nem fog történni semmi, ez ilyen egyszerű. Elhatározod magad, nem történhet olyan rossz ami miatt ne érné meg.
2015. nov. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak az egész iskola tudja? hát elég durva úgy bemenni a suliba
2015. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy hol száll fel? ( ha nem együtt szalltok fel)

Mi az első órája?

Hogy telt a hétvége?

2015. nov. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Veresd meg a tanárod.

Amugy meg igaza van az elobb valaszoloknak. Nem tortenhet olyan rossz, ami miatt majd megbanhatod, higy megszolitottad. Amugy ha mindenki tudja, akkor a srac aki bejon neked miert nem jon oda hozza. Neki kene kezdemenyezni...valszeg nem tetszel neki. Erted...

2015. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

amiota elmondtam a tanárnak azota nem talalkoztam a sráccal mert másik busszal mentem . csak azt akarom megtudni h tetszeke e neki vagy sem ... de de igaza van az utolso valaszolonak .

köszönöm szépen a válaszokat

2015. nov. 18. 19:22
 6/6 anonim válasza:
Jó fej tanárod van, később értékelnéd, ha valaki így segítene neked. Ez kb olyan mint amikor a kiskutya fél a víztől és belerakod, majd rájön, hogy tud úszni. :DD Később az ilyen embereket barátnak fogod hívni. :)
2015. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!