Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem értem a fiúkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Ő 3 évvel idősebb mint én (16 vagyok). Mindkettőnk szerint jó egymással beszélni, meg úgy tök jól elvagyunk, de a multkor,elmondtam neki, hogy nekem tetszik. Nagyon. (Már randin is voltunk) Erre fel, ő itt elkezdett arra hivatkozni, hogy hátde 3 év van köztünk, és, hogy a randin is elég sok "kínos csend" volt. De emelett mondta, hogy ő is nagyon aranyosnak talál, jól el tudunk amúgy dumálni, jó is velem beazélni... de akkor meg nem értem, miért zavarja a 3 év, ha nem a kor számít (szerintem), meg, hogy hogy érezzük együtt magunkat :S De lehet csak én gondolom így. Normális, hogy emiatt nem akar velem összejönni?

2015. nov. 18. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azt mondja, hogy neki fiatal vagy.. mit lehet ezen nem érteni??...

Ebben a korban igenis számít 3 év.

2015. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A korkülönbségre való hivatkozás csak kifogás.

Én simán összejönnék 16 éves lánnyal, 19 vagyok. De 20 évesen is 16 lenne a minimum.

2015. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csitri vagy még mellette:)
2015. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De azt értem, hogy neki ez sok. De ez kb olyan mitha azt mondanad a masiknak, hogy azert nem, mert kover vagy sovany stb. En mondjuk kifejezetten nem ugy gondolom, hogy 16 lennek szellemileg, ugyanis mindig is a nalam idosebbekkel jottem ki jobban. A korombelieket hulyenek talalom. Tehat ez a "tul fiatal vagy hozzam" olyan, mintha tehetnek arrol, hogy mikor jottem vilagra. Es nem pedig azt nezi, hogy milyen a szemelyisegem...

(Bocs telorol vagyok)

2015. nov. 18. 15:48
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocs nem csak szerintem, sok mindenki mondja, hogy érettebb vagyok a koromnal.
2015. nov. 18. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit gondolsz. Gondolom nem szeretnél olyan kapcsolatba kerülni, ahol a srác nem érzi magát teljesen felszabadultan melletted, mert másképp vélekedik a korkülönbségről. Előbb-utóbb amúgy is kikészülne, nem bírná. Tehát "ráerőltetni" a kapcsolatot nincs értelme.
2015. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze, ráeröltetni nem is akarom :) De mondjuk az azért zavar, hogy az első randi után nem is akar többet (elsőt is én kértem), és a korkülönbségre fogja. Miközben szerinte is jó volt, hogy taliztunk... :/
2015. nov. 18. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztos gondolkodott rajta és eldöntötte magában, hogy nem szeretne egy 3 évvel idősebb lányt. Ez az egyik opció. A másikat viszont már írták előttem is. Az is lehet, hogy nem szeretne veled kapcsolatot bármilyen egyéb ok miatt és nem szeretne megbántani, így inkább ezt mondja. Tehát kifogás. Azért sok sikert, ha mégis úgy alakul. (#6 voltam)
2015. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben értem :) Akkor jól gondoltam, hogy lényegében akár kifogás is lehetne... Őszintén, ha csak kifogás, jobban örültem volna az igazságnak, legalább nem azon gondolkoznék, hogy mit csinálhattam, amivel rögtön elűztem magam mellől... :(
2015. nov. 18. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy kifogás lehet. De egyáltalán nem biztos. Lehet tényleg így gondolja, és nem is őt zavarja, hanem mondjuk a haverjai szólták le. Ha meg ennyire más véleménye szerint él valaki, később kapcsolatban nagyobb gondok lehettek volna ebből. Elég gáz ha valaki, főleg egy pasi, nem tud kiállni magáért. Sok 20 éves srác van nagyra magával és általánosít, hogy a 16 éves lányok éretlenek, stb... A többség az, de nem mind. Szerintem jobbat érdemelsz. :) 17/L
2015. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!