Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnam elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilom8 kérdése:

Hogy tudnam elfelejteni tovabb lepni? 15/L

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiu ugy erzem szeretem, de remenytelen az ugy ezert nem is utaltam neki a vonzalmamra . El szeretnem felejteni . Nehezen megy mivel egy heten egyszer alandoan talalkozunk es ez elen nem tudok teni ilyenkor ismet kavarognak benem az erzelmek es egyre nehezebb.

2015. nov. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudjuk neked elmondani. A masik hogy sokan mondjak az ilyen kerdesekre hogy csinalj valamit, foglald el magad, ne gondlj ra, pasizz be stb... ez hulyeseg. Ugyan ugy ra fog az illeto gondolni, nem fogja attol meg elfelejteni. Szerintem "szenvedj", ugy ertem hogy addig gondolj ra mig tenylegesen el nem engeded oket, hiszen nem szabad befejezetlenul hagyni a gondolatod hogy "felejtsuk mar el azt kesz". Addig kell gondolni ra mig tul nem lepsz rajta.
2015. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt;. Szerinted az segithet hogy mikozben "szenvedek "beszelgetek neha vele mint ismeros vagy probaljak minden kapcsolatot megszakitani vele es csak gondojak ra siman vagy ez teljesen mindegy?
2015. nov. 18. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az hogy beszélgetsz vele az megnehezíti. De ezt nem tudom.
2015. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere velem, én elfelejtetem :)
2015. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!