Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a fiút?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú, akivel nagyon jóba voltam, szinte minden nap találkoztunk, nagyon szerettem, és ő is engem. Aztán mondtam neki, hogy szerintem nem ő az igazi, mert én utána már csak barátként szerettem. Ő elfogadta, de mindig mondta hogy soha nem fog így szeretni másik lányt, mint engem.. meg ilyenek, és utána is nagyon jóba voltunk. Egyik nap találkoztunk, és nekem adta a telefonját, hogy vigyázzak rá ameddig ő bmx-ezik.. és véletlen elolvastam egy üzenetet.. egy lánnyal beszélt olyat hogy majd hogy fognak smárolni vizipipával.. nagyon rosszul érintett, főleg hogy jóba vagyok a lánnyal .. ez után mondtam neki hogy inkább ne legyünk barátok se, mert nem tudnám végig nézni, hogy egy másik lánnyal van .. Ő elfogadta, és azóta nem beszélünk, de nagyon hiányzik. Nem jönnék vele össze, de hiányzik, mit csináljak? nem tudom elfelejteni se , meg egy baráti társaságba vagyunk szóval ez elég nehéz ...

2015. aug. 25. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értelek..

Ha max barátja akartál lenni, akkor miért baj ha összejön más lánnyal? Féltékeny vagy?

2015. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szerintem igen, de nem tudom miért , zavarna ha összejönne bárkivel is , tudom ez önzőség, de nem tehetek róla
2015. aug. 25. 21:27
 3/3 anonim válasza:
Szerintem még mindig teccik neked csak ezt nem akarod elfogadi, és velem is volt már ilyen és szerintem csak írj rá facen vagy SMS ben vagy bárhogyan és öntsd ki neki a szíved, én is ezt tettem és összejött, de persze ez emberfüggő 16l
2015. aug. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!