Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet tudni, hogy szerelmesek vagyunk-e?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hidd el hogy tudni fogod
2015. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én tudom, már voltam.

de arra lennék kíváncsi h ti hogyan "jöttetek rá"?

2015. nov. 20. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

én onnan tudtam meg hogy mindig látni akartam amikor csak tudtam, beszélni akartam vele, mindenkiben őt láttam, annyira közhelyes dolgok de nagyon is igazak

meg persze szinte tudtam hogy vele akarok lenni örökre, az már egy más dolog hogy nem jöttem be neki

2015. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En peladaul azt hittem hogy szerelmes voltam az elozo paromba. De mikor megismertem a mostanit, akkor azt mondtam magamnak hogy ez a szerelem,es mit is ereztem az exem irant ? A mostani paromat egyszeruen imadom, az a legfontosabb szamomra hogy ot boldogga tegyem, hogy lassam a mosolyt az arcan. Lefekves elott,es felkelesnel is o az elso gondolatom,es mar hivom is telefonon vagy irok neki...stb..
2015. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A páromnak lassan 10 éve egy néhány napos munkája volt nálunk. Először csak úgy gondoltam, hogy ez egy ígéretes barátság kezdete, aztán azt vettem észre, hogy egyre jobban igyekszem, hogy hazérjek és túl jól érzem magam vele. Először nem is értettem, hogy miért... :)

Nagyon gyorsan történt, de azóta is együtt vagyunk.

2015. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!