Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöttél össze olyan emberrel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél össze olyan emberrel, akibe nem voltál szerelmes, csak szeretted, kedvelted? Honnan tudni, ha nem szerelmesek belénk?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem senki nem jönne össze olyannal akibe egy kicsit sem szerelmes, max. kijárna vele.
2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 CptTomato ***** válasza:
100%
Nem mindig akar veled lenni.. főleg a kapcsolat elején.
2014. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a legtöbb barátom ilyen. HAHAHAH EZ BIZTOS ATOM ßUZI!!4 LOL!!444NÉÉÉGY!


Amúgy nem, de én méltóztatok különbséget tenni a szeretet fokozatai között. Anyámat például nem úgy szeretem, mint egy tál csirkepaprikást, ahogy a barátaimat se úgy, mint mondjuk egy feleséget.

2014. nov. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Közre játszott, hogy hihetetlenül jó segge van a lánynak:)
2014. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
hah egyiket se szerettem egy picit se,pi*nák voltak ennyi.Mit kedveljek egy emberen? egy nőn?
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érzed azt,mikor csak időtöltés vagy,és nem az illető szíve csücske.Nem keres,nem foglalkozik veled annyira,nem kapcsolatként kezeli a dolgokat,hanem lazán veszi.
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Apollyon: Azért én úgy gondolom, hogy vannak szerethető emberek/nők. Bár tény, hogy te csak trollkodsz, az igaz, hogy a legtöbb ember csak egy cafat hús.
2014. nov. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Keres,meg sokat foglalkozik velem,érdeklődik. De nem tudom.
2014. nov. 2. 15:12
 9/12 anonim ***** válasza:

7#

ne bántsd Apollyont, nagy fejlődésen van túl, melegből biszex lett, értékeld ezt a részéről.

2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, amolyan adjuk egy esélyt a dolognak alapon. Soha többet.
2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!