Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? (lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el edzésre járni ebbe az egyesületbe. Mindenkivel jól kijövök, a srácokkal is elvagyok. Az egyik fiú többször is hazakísért és bejelölt facebbokon. Mivel elutaztam egy hétre "nyaralni" ezért nem mentem edzésre és rámírt. Nagyon sokat beszéltünk kb egész nyaralás alatt(és miután hazajöttem), de amikor edzésre mentem semmit, csak utána facebookon. Azóta csak annyi változott, hogy már ott sem beszélünk. Azt nem értem, hogy mi történt, mert semmi rosszat nem mondtam és már kezdem megkedvelni. Egy csomó képet küldött és folyamatosan dicsért. Most mi van?

2015. nov. 18. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet párázik fél hogy mi lenne ha.. és már kezdi ,,feladni''

keresd te is többször a társaságát illetve ha nem keres akk kérdezz rá h baj van e

2015. nov. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. nov. 18. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Jo hogy télen nyaraltál :D rájött hogy semmi esélye felesleges probalkozni vagy nem.akar tul nyomulni vagy nem akar semmit haverkodáson kivül.
2015. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!