Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy fiút, ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút, ezek alapján van esélyem nála? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk a haverokkal sörözni, és csatlakozott néhány ember, akiket ismernek a barátaim. Nem volt a legjobb kedvem, nagyon nagy veszekedés volt, éngem támadtak, én sírtam, ő pedig vígasztalt, és ahogy a többiek mondják nagyon antiszociális, gyűlöli az embereket, ezért csodálkozik mindenki, hogy vígasztalt meg segített. Az egyik barátomnak azt mondta, hogy én nagyon aranyos lány vagyok, és hogy különleges, és jobban megkedvelt egy nap alatt, mint az ott lévő barátaimat egy-ké év alatt. Sokszor megöleltük egymást, útközben az ujjait az enyémre kulcsolta, átkrolta a derekam, meg egy kicsit lejjebb is csúszott a keze... Azt hiszem beleszerettem, nagyon sokat voltam vele az este folyamán, és sokat bíztatott meg támogatott. Megkereste facebookon, ott olyan rideg volt egy kicsit, de azt mondta majd szól a következő ilyen alkalomnál és csatlakozzak én is. Szerintetek van esélyem nála? 17/L Bocsi, kicsit hosszú lett, a válaszokat köszi:c
2015. nov. 1. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Van szerintem
2015. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs."Majd szól a következő ilyen alkalommal".Magyarul nem nőként tekint rád,kettesben nem akar semmit,de kocsmázós havernak jó vagy.Hidd el,15 évnyi pasizós tapasztalat beszél belőlem.
2015. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van ra esely. De neked egy kicsit noszogatnod kell.
2015. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. nov. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!