Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudjuk elfelejteni egymást...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudjuk elfelejteni egymást, hiányzunk egymásnak és szeretjük egymást. De miért fél az újrakezdéstől?

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel fél éve, közös megegyezés után szakítottunk. Mindkettőnk elkezdte járni a maga útját, kapcsolatot megszakítottuk. De találkoztunk, teljesen véletlen a városban. Én voltam az aki úgy döntött, hogy letiltogatással oldjuk meg azt, hogy ne beszéljünk egymással, így mindenhol le lett tiltva, neten. Aznap visszatiltottam. Elkezdtünk beszélgetni. Kb. augusztus elején.


Mindkettőnk tagadta... De nemtudtuk, és be is vallottuk egymásnak, hogy együtt akrunk lenni, és újra akarjuk kezdeni. De őt valami hátráltatja. Valami miatt fél.


Szerintetek barátnői befojásolhatják? Eléggé megutáltak akkor.


Mit tehetek? Nagyon szeretem, és mindent megtennék érte.



2015. nov. 19. 17:03
 1/3 A kérdező kommentje:
F/17 L/15
2015. nov. 19. 17:06
 2/3 anonim válasza:

Szerintem attól félhet hogy újra szétmennétek és azt nem szeretné. Bár nem tudom mi okozhatja, a barátnői szerintem nincsenek benne.

16/F

2015. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet. Valami megoldás? :(


Egyébként nekem ő volt az első, és neki is én voltam az első.


Én próbáltam csajozni, de mindenkiben őt kerestem.

2015. nov. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!