Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác az osztályomban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályomban, aki bejön nekem. Viszont a srác hol így hol úgy néz rám, és más lány osztálytársára is. Szerintetek, ha elkezdek közeledni felé, el fog utasítani?

Figyelt kérdés
16/L

2015. nov. 19. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak egy lennél a sokból. Ha össze is jönnétek ez a más lányokra is dolog nem fog változni arra készülj fel.
2015. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia egy kicsit magamra ismertem a szövegből esetleg el tudnád küldeni a fiú és a te monogramodat privátban? 16f
2015. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Osztályodban? Itt már rosszul kezdődik... Osztálytárssal SOHA nem jövünk össze. Gondolj bele, most mennyire rosszul esik hogy nem csak rád néz úgy ahogy, akkor milyen szar érzés lenne ha összejönnétek, aztán szakítanátok? Több olyan ismerősöm van, aki a vele egy suliba járó / osztályba járó személlyel jöttek össze, aztán hallom mindig hogy mennyire szar nekik látni az exüket. Ne tedd. Keress mást. :)
2015. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2. Válaszolót adom :D

Nekem is küldenél, 2 monkgramot kérlek? :)

2015. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem éri meg osszejonnod vele, ha ilyen max par hetig tartana es a vegen megrosszabb lenne neked
2022. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!