Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondolnátok arról ha egy lány (aki bejön nektek) csak úgy pdamenne és megcsókolna titeket mondjuk suliban, de nem feltétlenül mindenki előtt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt senkivel ne csináld meg, úgy ne érj hozzá másik emberhez hogy nem tudod hogy benne van-e .soha. miért pont a suliban csinálnád egyébként???szerintem akad romantikusabb helyszín ... ha már le akarsz támadni valakit a nyelveddel .lehet hogy egy randival érdemesebb lenne kezdeni.
2015. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bejönne
2015. okt. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
azigenXD
2015. okt. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát mit is mondhatnék felpofozni nem pofoznám fel érte nyilván de kicsit sajnálnám hogy ha már bejön akkor egy kicsit romantikusabb környezetbe szituációba is letámadhatott volna :D

De azért nem zavarnám el érte :D Sőt ezek után biztos elhívnám randira. 19/F

2015. okt. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Éljen a nemi erőszak.


Ne csinálj ilyet, nem egy kanos palotapincsi vagy. Embernek születtél, tudsz kommunikálni, szóval próbáld meg.

2015. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elősször is le esne az állam, aztán meg nem tudom, de ha tényleg jó csaj akkor nagyon bejönne
2015. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kifinomult és igen fejlett reflexem miatt ez kivitelezhetetlen lenne, tehát mindenképpen szólnia kéne, ha ő ilyet akarna csinálni. :D
2015. okt. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megmarkolnám a popóját és visszacsókolnék. :D
2015. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy föl kene kelnem... Olyan sosem lesz, a leány, kit kedvelek akkor sem csokolna meg, ha en lennék az utolsó fiú a világon.... 14/F
2015. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De kérdésedre válaszolvan először csak bamulnek magam elé, s később azonnal elhivnam egy találkozóra. Előző voltam.
2015. okt. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!