Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire számít elfogadottnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít elfogadottnak ha a fiú fiatalabb egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,van egy barátom aki 16 éves,az elejen zavart,de a gondolkodása nem a többi 16 éves fiú szintjén van,de valamiért a szüleim mégsem fogadják el őt,szerintünk ebbe a korba nagyon jelentős ez a 2 év,és egyáltalán nem támogatják ezt a kapcsolatot.

2015. nov. 20. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Kor alapján ítélni hülyeség. Kit érdekel,ha a fiú fiatalabb? Legyetek boldogok :)

15/F

2015. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is fiatalabb, mint én. Mondjuk csak néhány hónappal, de ha többel lenne, sem zavarna, mert nekem nem ez számít. Attól a barátod még lehet érett.:) Ismerek olyat is, akik között több, mint egy év a különbség, és nagyon jól megvannak. Szerintem ezen ne aggódj.
2015. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem elfogadott, még felnőtteknél sem.

De hogy miért, én nem tudom.

Szerintem semmi rossz nincs ebben. Ha férfiaknak lehet fiatalabb barátnőjük, akkor nőknek miért ne lehetne fiatalabb barátjuk.

És nem is minden hasonló korú egyforma, ezért egyáltalán nem biztos, hogy mindenki egy ugyanolyan korúval találja meg a közös hangot.

A szüleidnek nem tudom, mi a baja. Ha nem működik köztetek, akkor úgy is vége lesz. Szerintem hülyeség, hogy ezért piszkálnak.

2015. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem értem a szüleim,tiszteletbe kellene tartaniuk a döntésem és ha én őt választottam szerintem kötelességük lenne ezt elfogadni ahelyett hogy a különböző "beszolasokat "halljam tőlük,nem szoktak ilyenek lenni es nagyon zavar amiert ezt kapom tőlük..
2015. nov. 20. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Szerintem csak nem akarják,hogy egy másik emberrel mély kapcsolatod legyen. Nem akarnak elengedni.

15/F

2015. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!