Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy tini párkapcsolatban hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tini párkapcsolatban hogy jön szóba a szex kérdés?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 00:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a szexualitás kategóriba kelett volna!? :/
2015. szept. 25. 00:44
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Nem jön szóba,majd jön és kész.

elösszőr csak simi,aztán cumi,végül dugi.

2015. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
ezt biztos nem pasiként kérdezed...
2015. szept. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
72%
Úgy hogy a fiataloknak sok a hormonjaik☺igy jobban kivancsiak ezekre a szexualis temakra..jobban kiszeretnek probalni...es minnel hamarabb...és hát nekik is kell egy kis kikapcsolódás mindenkinek jolesik☺es a fiataloknak is jó a szex (ezt azert mondom mert en is fiatalon azaz 13 evesen mar elvesztettem a szuzessegem)fiu vagyok☺
2015. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát én már alapból úgy ismertem meg a barátnőm hogy az volt a téma XD hál istennek perverz is szóval nem zavarta ez :)
2015. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Még nem volt barátnőm szóval nem arra kerestem segítséget hogy a barátnőmmel lefeküdjek. Csak sok olyan kérdést olvastam hogy "megbeszéltük a barátnőel hogy lefekszünk egymással és hogy csináljam hogy ne fájjon neki?" szóval nem tudtam elképzelni hogy kerül ez szóba.
2015. szept. 25. 23:12
 7/13 anonim válasza:

Teljesen természetes ilyen jellegű dolgokat kérdezni ismerkedés közben vagy később, amikor jártok, mint ahogy visszajelzést is adni vagy időt kérni, ha számodra túl gyorsan haladtok. Szép is lenne, ha nem...

Ha viszont nem voltál még ilyen szituációban, ne agyalj rajta. Csak ha majd kérni/kérdezni akarsz, azt ne nyomd el magadban. :)

Ha bizonytalan vagy abban, hogy akarja-e a másik, kérdezz rá! Mindkettőtöknek jobb úgy. Ha nemleges a válasz, megkíméled egy traumától, és megadod az esélyét annak, hogy később lesz egy nagyon jó közös élményetek, ha pedig igen... nos... az nagyon szexi! :D

2015. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 macikamacika válasza:
0%

Az első,amiről nem szabad megfeledkezni,a gumi óvszer.Nem tudom,hány évesek vagytok,ha nagyon tinik,akkor ne csináljátok,elégedjetek meg a pettinggel,azzal is csúcsra lehet érni és nagyon kellemes.

Ha 18-as tinik vagytok és mindenképpen a pettingen túl akarjátok a szexet,akkor a behatolást lassan,óvatosan végezd,figyelve a lány reakcióját.Ha szűz még,akkor sem biztos,hogy fájni fog neki,mert ha előtte tampont használt,a tampon átszakította a szűzhártyát,ez esetben a szex nem fog neki fájdalmas lenni.

2015. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
80%

Utolsónak üzenem,a tampon nem szakítja át a szűzhártyát!

A szűzhártya egy rugalmas valami,a tampon meg elég kicsi egy hímvesszőhöz képest!

32 éves nő

2015. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 macikamacika válasza:
Kicsinek kicsi a tampon az igaz,de nagyon fel kell helyezni és átszakítja a szűzhártyát.A 32 éves válaszadónak azért nem szakította át,mert valószínű,hogy neki nem volt vastag és összefüggő a szűzhártyája,valamint,elég bő lehet a hüvelye,ha nem érzett fájdalmat az első tampon felhelyezésekor.Nem egy forma minden nőnek sem a szűzhártyája,sem pedig a hüvely mérete.
2015. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!