Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik! De elég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik! De elég zavaros a helyzet. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rég váltottam sulit és az a fiú aki nekem nagyon bejön az új osztálytársam. Nagyon kedves velem, (bár néha elég bunkó tud lenni, párszor már meg is bántott) de más lány barátai is vannak. (Mivel elég sokan ismerik erre.) Néha amikor szünet van és vmit hülyéskednek a haverjaival és viccesnek találja rám néz, hogy látom -e mit csinál. (Legalább is szerintem ez azért van) Kérlek titeket segítsetek abban, hogy miként tetszhetek meg neki én is. Mit kell ahoz tennem, hogy belém szeressen? Barátnőm azt mondta lehet tetszek neki mert furcsán viselkedik.

Köszi előre is.


2015. nov. 20. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből azért még nem következtetnék erre. Mosolyogj rá,te is próbáld felhívni magadra a figyelmét.
2015. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!