Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és osztálytársak vagyunk. Mindig őszinte velem, néha túlságosan is... de amikor valaki beszól nekem, akkor megvéd. Sokszor piszkál és szivat. Mindig mosolyog rám. Szerinte elég éretlen, mèg nem volt barátnője, és nem tudok rajta kiihazodni. Néha úgy érzem kedvel. Ha megkérem valamire akkor segít és mostanában egyre többet beszélgetünk, szinte minden nap rámír facen. Szerintetek? Esetleg hogyan bizonyosodhatnék meg róla?

2015. nov. 21. 22:25
 1/3 eznemlényeges ***** válasza:
Hát ezek alapján is lejön, hogy tetszik neked, a piszkálás, a szivatást ist azért csinálja, biztosra úgy mehetsz, hogy egy barátnőd megkérdezi/elmondod neki hogy tetszik neked.
2015. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mindig elbizonytalanodok, hogy ő nem úgy gondolja, meg nem vagyok elég szép és elég vékony :/ Félek , hogy beégetem magamat...
2015. nov. 21. 22:44
 3/3 anonim válasza:

ezek alapjan amit leirtal, szerintem nem tetszel neki:/

en mindegyik fiubaratommal igy vagyok

es egyiknek sem tetszem , nekem se ok

16L

2015. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!