Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretném lányoktol meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném lányoktol meg kérdezni igy lene esélyem a lánynál akibe szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Az arcomon vanak patanások és igy a lánynál lene esélyem? Kezelem az arcomat látom a változást csak még nem mult el érte kenem az arcomat és olyan a patanásam nem ijen genyes hanem csak a bal oldalon piros de márt szebb sokal a jobb oldalon nem piros ot alig lácik márt igy lene esélyem szerintetek én mindent meg teszek naponta 3× be kenem az arcom regel délután meg este

2015. nov. 22. 08:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
Serdulsz... Termeszetes!:) pl engem nem zavarnak a pattanasok... Baratomnak is van par de kezeli,es par nap utan altalaban eltunik...:)
2015. nov. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Egyáltalán nem érdekli a normális gondolkodású lányokat, hogy hogy nézel ki! Erről biztosíthatlak, én is csupa pattanás vagyok, de attól még ugyanolyan embernek számítasz, mint egy simabőrű! Inkább légy büszke rájuk, és próbálj pozitív lenni! Meg egy tubus Dermofil pasztát is vehetsz, ha tényleg zavarnak.

Sok sikert a küzdelemhez!

2015. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!