Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban 15 körüli lányoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban 15 körüli lányoktól kérdeném, hogy egy 25 éves srác elhívhatja e randizni a 15 éves lányt, akibe szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, de nem nézek ki többnek 20-22-nél. Eszméletlenül tetszik egy lány, aki viszont ránézésre 15-nél biztosan nem több. Sőt őrülten szerelmes vagyok bele. Azaz igazság, hogy ilyet életemben még csak kétszer éreztem, de a kettő összesen sem tette ki ennek 1%-át sem. Állandóan csak rá gondolok, verseket írok neki. Igazából még csak kétszer láttam. Először 9 hónapja egy buszmegállóban. Úgy gondolom tetszhetek neki, mivel többször rám nézett. Most pedig annyi ember közül tőlem kérdezte meg, hogy elment e a busz. Az, hogy mit szólnának az ő vagy az én ismerőseim különösebben nem érdekel. Azt szeretném tudni valyon ő mit gondolhat rólam, mit szólna ha megtudná hány éves vagyok. Úgy érzem ha nem tarthatom a karjaimban egész életem értelmetlen.
2009. szept. 9. 15:36
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
De aranyos vagy:) Hát én kifejezetten örülnék neki ha egy ennyi idős körüli srác lenne belém szerelmes :) igaz már 17 vagyok de akkor és most is az olyan idősekre bukom mint te. szal 20-30 közt. szóval szerintem simán, csak igérd meg, ha összejön, a szexel vársz pár évet :D
2009. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, nagyon jólesett. Úgy érzem annyit tudnék várni, amennyi neki szükséges, de ha ő akarná nem hiszem, hogy ellent tudnék állni.
2009. szept. 9. 15:45
 3/33 anonim ***** válasza:
25%
Legközelebb az óvodából találsz magadnak valakit?
2009. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát bízom benne hogy tévedtél a korral kapcsolatban és legalább 17. Szólítsd meg, beszélgess vele, ne rögtön randira hivd.
2009. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Istenem, mit akarsz 25 éves fejjel egy kis taknyos 15 évestől?
2009. szept. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
79%
Hát azért éppen nem kellene minden 15 éves lányt letaknyosozni,mert nem minden ilyen idős lány olyan amilyennek általánosítják..Csak ha magamból indulok ki..Annyira dühítő h csak így lefikázzátok ezt a korosztályt!Ti is voltatok 15 évesek..De mind1 ezek vagytok ti...
2009. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
65%
ja és 15/L
2009. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem keress inkább egy veled egykorú nőt,nem pedig egy kislányt...istenem az ilyeneken kiakadok. Ja másik, meg nemhiszem el hogy kb minden lánynak az idősebb pasik jönnek be pl 16 éves lánynak 23 éves fiú. no comment...
2009. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Láttam egy srácot egy város egyik legkeményebb fiúsulijának (középsuli) kerítése mentén ült néhány haverjával. Lökte a szöveget rendesen a büféslányról, megbámulta az elhaladó lányokat, nőket. Aztán elmondott egy poént a barátnőjéről is. "Csajom tegnap azt mondja, sz#pjál már le. Erre mondom én, Háát jobban örülnék fordított helyzetnek, de azért lesz#phatlak." A haverok elmentek. A srác magába maradt. Mentek a buszok, jöttek és ő csak várt. Nem nézett többet semmi mást csak az óráját. Eltelt hosszú idő és megjelent a barátnője. De hogy meg örültek már. Egyik sem tett szemrehányást. Kiderült mindketten vártak egymásra valahol. De olyan jól néztek ki. Nem volt semmilyük, csak ők egymásnak. A kerítés mentén ölelkeztek össze kényelmetlen helyzetben, mégis boldogok voltak. Egy másik történet: kigyúrt kopasz 28-30-as csávó BMW-vel unott fejjel leparkol a büfé előtt. Mellette korabeli platinaszőke cicababa. Csávó: "Emeld fel a segged és hozd nekem a büféből azt a sz#rt amit mondtam ba#d meg." "A p#csába de még nem száradt meg a körmöm" A k#rva anyád te már ettél mámma, én meg éhes vagyok" Nő erre kiszáll. Csöng a telefon: "Igen főnökúr. Máris indulok. Hiszen tudja én mindig készen állok." Erre elhajt.

Kik voltak az érettebbek?

2009. szept. 9. 17:27
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele nyugodtan, de légy aranyos, kedves, romantikus. Csak azt tedd, amit ő is akar, és lehet, hogy nem akarja valóban, ha azt is mondja.

Én 13 voltam, mikor összejöttem a barátommal, ő 23. Azóta eltelt pár év, összeházasodtunk, van egy gyönyörű kisfiunk, az emberek meg megszokták. Akik fontosak, elfogadták, nem mondom, sokat kellett harcolnunk.

De működhet! Ha tényleg nem csak egy jó numerára kell, akkor én drukkolok!

De ne feledd, lehet, hogy belül teljesen más, mint hiszed..

2009. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!