Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap este szakított velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este szakított velem a barátom, azt mondta már nem szerelmes. Túl tudom ezt élni? 16/L

Figyelt kérdés
Teljesen belebetegedtem, nem tudok aludni, mindig elalváskor és ébredéskor rá gondoltam, másfél hónapja érzem hogy nem minden a régi, és már nem bírtam, tegnap én kezdeményeztem a találkozást, és elmondta hogy már regóta nem szerelmes, elején ő küzdött értem, sokszor mondtam neki nemet, de aztán nyáron végleg együtt maradtunk, sikerült belészeretnem, és nagyon nehéz feldolgoznom hogy már nincs. Nagyon fáj, most is könnyezek. Hogy tudom túlélni? Hogy tudok hétfőn suliba menni? Már nem jön utánam, nem hív, nem ír. Nincs semmim nélküle.

2015. nov. 22. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy most nagyon nehéz, de igen túl fogod élni. Az elején nagyon fáj, de majd jön valaki, aki átveszi a helyét. De addig is próbálj meg kikapcsolódni, elterelni a figyelmedet, ebben a barátok is sokat tudnak segíteni. Kitartás!
2015. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Nem bele fogsz halni b..zod ezt még senki nem élte túl
2015. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, gondolj arra, hogy mások is túléltek már nem is egy, hanem több szakítást is.

Foglald el magad, csinálj olyanokat, amit szeretsz, hogy ne mindig rá gondolj. Sport, mozgás is segít.

2015. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem pár napig ne menj suliba, maradj otthon és pihenj, gondolkozz, mert amíg nem érted meg miért, addig nehéz elfogadnod, ha meg úgy érzed túl sok akkor filmezz vagy tornázz, vagy próbálj valami izgalmas könyvet olvasni :)
2015. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként ezt én is átéltem de nem bőgtem 1 hétig de nagyon szar volt hónapokig sajnos még mindig hiányzik kicsit és azóta sincs senkim :/ 16/F
2015. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en is hasonlo cipoben jarok,egy honapja szakitott velem a baratom,es rettentoen rosszul ereztem magam tole,ense tudtam aludni,folyton ragondoltam (meg mostis),2 napig suliba se voltam stb. tudom nagyon szar erzes :( meg enis a mai napig szeretem,de muszaj vhogy tul tenni magunkat rajta,egy fiu miatt nem tehetjuk tonkre az eletunket,legy eros es probald valamivel elfoglalni magad,idovel talan jobb lesz:)
2015. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!