Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Befolyásolhatja ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolhatja ez?

Figyelt kérdés

Lassan több mint egy éve kavartam egy sráccal.(legyen "A") Egyszeri alkalom volt, semmi több.Miután a srác testvére (legyen "B") megtudta, hogy nem jöttünk össze "kiakadt", hogy a testvére milyen idióta, hogy (idézem) "ilyen nőt menni hagy". Ezután mondta "B" hogyha olyan nő jönne hozzá mint én otthagyná a barátnőjét. Azóta nem igazán tartottam vele a kapcsolatot, egyszer kétszer futottunk össze, akkor is mondta, hogy jól nézek ki, meg hogy majd ő rám ír(itt meg mindketten kapcsolatban voltunk). Aztán most mindketten szinglik lettünk, és azóta akármilyen képet kiteszek kb. elsőnek lájkolja...egyik közös ismerősünk mondta, hogy el tudna minket képzelni együtt..

Szóval igazából nem tudom, hogy vajon bejönnék-e neki, és hogy mennyire befolyásoló tényező az, hogy kavartam a testvérével. Szerintetek?


2015. nov. 23. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ezután mondta "B" hogyha olyan nő jönne hozzá mint én otthagyná a barátnőjét."

Ha megismer egy számára nálad is jobb csajt, téged is otthagy? Már csak ezért ne jöjjetek össze, max. ha nem tervezel hosszú távra. Ilyen emberkékre nem lehet alapozni. 17/L

2015. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első válaszolóhoz csatlakozom!
2015. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából ezt részeg állapotában mondta, lehet bóknak szánta volna😂 de józanon is mondta hogy milyen csinos vagyok, eé hogy tök sokáig nézegetett mert először nem ismert fel.(tomeg volt, messzebb álltam)

De persze az is jogos amit írtatok.:)

2015. nov. 23. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!