Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdeklem a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdeklem a lányt?

Figyelt kérdés

Buszon szólítottam le először utána még 3x beszélgetünk személyesen és 1x facebookon.

Leszólítás előtt a buszon többször is összenéztünk ezért is gondoltam, hogy leszólítom.

Mindegyik személyes beszélgetés abból állt, hogy én kérdeztem, ő válaszolt szép 2,3 mondatokkal és sokszor mosolygott is. A kínos csend soha nem következett be.

Bármit kérdeztem ő nem kérdezett vissza.

Facebookon is én kérdeztem és ő néhány szóban válaszolt csak, ezért többször nem is írtam rá.


Az utolsó személyes beszélgetés után 1 hétig nem kezdeményeztem vele beszélgetést. Hát ő se pedig több alkalma is lett volna ...


Nos én úgy látom, hogy én érdeklődtem iránta viszont ő még csak barátként se akart megismerni.

Szerintetek jól látom a helyzetet?

Beszéljem meg vele ezt a dolgot vagy felejtsem el a lányt?


Köszönöm a normális válaszokat!



2015. nov. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok fiú hajlamos azt hinni hogy pár mondat és egy mosoly már azt jelenti hogy érdekli a lányt. Szerintem ez nem így van, ennyi erővel csak azzal beszélhetnének a csajok akikkel járni akarnak.
2015. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnálom, valószínűleg nem fog tetszeni a válaszom, de szerintem nem különösebben érdekled ezt a lányt. Bár az is könnyen megeshet, hogy nem akar barátkozni ,,idegenekkel". Elvégre is a buszon ismert meg. Nagy a korkülönbség köztetek? Az is lehet hogy fél tőled, mert idősebb vagy. (Ha idősebb vagy) A személyes beszélgetésekkel mindenesetre többre mész, mint a facebookkal. Azonban ha nem kérdez vissza, bunkó. Ha nem keres, nem érdekled. Persze vannak sokjal bonyolultabb, megeshető változatok is, amelyek közül elmondtam 1-2-t.
2015. nov. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sokkal*
2015. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.
2015. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: azért ne haragudj, de én először össze akartam barátkozni vele aztán majd a többi alakul ...

Tehát amit leírtál nem igaz.


2,3 válaszoló: 2 év a különbség, én vagyok az idősebb, köszönöm a normális válaszokat.

2015. nov. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!