Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elég idétlen kérdés de milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég idétlen kérdés de milyen jelek mutatjak azt hogy a kiszemelt lányt érdeklem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és voltak már kapcsolataim de ha ciki is mind csak úgy véletlenűl jott össze sose vettem észre hogy mi a helyzet csak úgy kialakult de a mostani helyzetemben nem tudom mi a helyzet már egy ideje találkozhatunk beszélgetünk de fogalmam sincs hogy csak barátibgesztus részéről vagy éppen fordítva és jelzést várja hogy lépjek csak félek mert mi van ha rosszul látton a dolgokat és csak barátság számára az egész legyen valaki olyan kedves magyarazzon el nekem ezzel kapcs par dolgot jeleket barmit (legyszives komoly válaszokat kerek elore is koszonom)

2015. okt. 17. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én például sokszor szoktam vörösödni, meg zavarba jövök ha épp szivat valamivel a srác, de amúgy meg ha keresi a társaságod, szereti ha megöleled és nézi a szádat akkor nem csak barátigesztus...
2015. okt. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
lépj!nem azt mondom hogy hivd el randira,de ha ovatosan el kezdesz közeledni felé akkor majd látni fogod hogy vevő-e a közeledésedre vagy elutasító,és igy nem kell félned attól ,hogy "beégsz"vagy valami.
2015. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) igazából nem attól félek hogy beégek inkabb nem szeretném félre értelmezni a szándékát mert ha csak barátként közeledik én pedig másként értelmezem akkor utana attol felét hogy nem lenne mar ugyan olyan a kapcsolatom vele mint regen
2015. okt. 17. 22:51
 4/4 anonim válasza:

probáj meg felé közeledni..a legrosszabb ami történhet az az hogy barátok se lesztek már(de ahoz nagyon el kéne rontanod) a legjobb ami történhet(ha tetszik)hogy összejöttök.

de neked kell lépned nem pedig neki és ha nem csinálsz semmit akkor nem is fog változni semmi.

2015. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!