Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kigúnyol engem vagy mi van?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigúnyol engem vagy mi van? Miért nevet ha bármit teszek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel ovis korom óta ismerek,csak idővel elválasztottak minket egymástól(én b.-s vagyok ő a-s).Tavaly jeleket dobálgattunk egymás felé a mai évben pedig akármit teszek kuncog tartam.

Pl:elmegyek mellette sejtelmesen mosolyog,ez eddig oké.Október végén takarítottuk a tantermet,tehát kipakoltuk a székeket,asztalokat a 2 osztály ,majd egy lány elkért tőlem egy széket és mellette volt az a fiú és hangosan nevetett ezen a dolgon.A másik dolog az ma történt.Uzsonna után valahogy egyszerre mentünk ki az udvarra,ő a hátam mögött volt.2 lánnyal beszélgetett én hátra fordultam és újra kuncogott.Remélem ennyi példa elég lesz.:)

Gyakorlatilag nem vagyok fogyi és bűnronda sem.Miért van ez?Tetszés vagy közömbösség vagy mit tudom én?Köszönöm szépen a válaszokat.



2015. nov. 26. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszesz neki, de elég gyerekes lehet a srác...
2015. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Melleted zsebhokizik ,vagy sokat ártott neki a szipú.
2015. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!