Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik! Szerintetek merjem neki elmondani? Vagy egyáltalán érezhet irántam bármit is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! már egy ideje tetszik egy fiú! egy évvel idősebb nálam! és egy suliba járunk! nagyon jó haverok vagyunk! de én már többet érzek iránta! nem tudom mondjam el neki! vagy ha igen akkor hogy! mivel már motorozni is elhívott! és volt egy kis flörtölés is!
2015. júl. 26. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elhívott motorozni, akkor valószínű, hogy valamit ő is érez. Szóval ebből úgy néz ki, hogy ő lépett, neked visszajelzéseket kell adnod, hogy bátorítsd. Ne siettesd, hadd alakuljon ki szépen.


Ha esetleg nem megy az ő irányításával, mondd el neki. Erre nem hiszem, hogy van valami különös módszer. Ha ketten vagytok, arra tereled a témát és kis bevezetéssel elmondod neki, hogy te egy barátságnál többet érzel iránta.

2015. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! hát köszönöm a választ! rendben! nem fogom siettetni! megfogadom ezt a tanácst!
2015. júl. 26. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Hanyagold, hogy minden mondat végén felkiáltó jelet írsz, nagyon idegesítő.
2015. júl. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké xdd
2015. júl. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!