Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólitsam meg a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólitsam meg a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok én 18 ő 16. Azt tervezem, hogy mikor egyedül lesz oda megyek hozzá de nem tudom, hogy mit kérdezzek tőle a nevén kívül.

2015. nov. 27. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad hogy szimpatikus és szeretnéd megismerni.

De ha nem ismered hogy a csudába vagy szerelmes belé???

2015. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De hogy vagy belé szerelmes... Csak tetszik :)
2015. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismerem látásból meg a nevét is tudom, ott lakik ahol én.
2015. nov. 27. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ezt nem lehet nagyon előre megtervezni... Ha van valaki ismerősöd, aki ismeri, akkor véletlenül ha vele vagy, találkozzatok a lánnyal, és majd az ismerősöd bemutat... Ha úgy odamész, h szeretnélek megismerni, az szerintem elijesztené.
2015. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy a nevét kérdezd meg, amikor odamész hozzá. Hogy hatna az, ha odamennél, és azt mondanád, Szia, hogy hívnak, Ez nevetséges. Mondd neki, hogy Szia, már többször láttalak, te is errefelé laksz, vagy te is X szakkörre jársz, azért találkozunk gyakran. Örülök neki, hogy újból látlak, szeretnélek többször is, mikor találkozhatnék veled legközelebb. - Aztán meglátod, hogy reagál rá, ha nem tetszel, azt mondja, majd egyszer, vagy nem tudom, majd ha legközelebb erre járok - ha meg tetszel neki, akkor ennél biztatóbb választ ad.
2015. nov. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
folyt.: aztán megkérdezheted, mi érdekel, hova mehetnénk el együtt, ha szeretsz korcsolyázni, az jó hétvégi program például, vagy kirándulni a budai hegyekbe, ha pesti vagy.
2015. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, kell palacsinta? :$
2017. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!